Ciryl Gane’de lobi yapıyor ve onları Tom Aspinall’a atıyor olabilir.


Chael Sonnen, son iki buçuk yılda kendini terfi ettiremediği için bir kez daha Jon Jones’u teşhir etti. ‘Amerikan Gangsteri’, ‘Bones’ ağır sıklet bir hamleyi ima ettiğinden, Jones ile Francis Ngannou arasındaki bir çatışmadan umutlu olduğumuzu kaydetti.

Sonnen, eski UFC hafif ağır siklet şampiyonunun o zamandan beri kendisi için başka bir hikaye yaratmamış olmasına şaşırdığını iddia ediyor. 45 yaşındaki YouTube kanalında şunları söyledi:

“Jon Jones’un üç yıl içinde bir “hikaye” yaratmadığı için şaşkına dönmüştüm. Jon Jones üç yıl önce ayrıldığında, hepimizin sahip olduğu büyük umut, bunun Jones’a karşı Ngannou olmasıydı. Size hatırlatıyorum. .. Üç yıl sonra buradayız ve hala Jones vs. Ngannou olacağına dair umudumuz var.”

Sonnen, Jones’un diğer en iyi ağır sıklet yarışmacılarını çağırmış olsaydı bugün farklı bir konumda olabileceğine inanıyor:

“Kesinlikle hiçbir şey yapmadı. Ama ne yapabileceğini bir düşünün. Ve nerede olacağını hayal edin. Ciryl Gane’de lobi yapıyor olabilir. Curtis Blaydes’de lobi yapıyor olabilir, Tom Aspinall’a atıyor olabilir. “

Aşağıdaki videonun 3:10 işaretinde Sonnen’in yorumlarını izleyin:

youtube kapağı

Jon Jones, potansiyel UFC 282 çatışmasını engellemek için Stipe Miocic’i suçluyor

Jon Jones’un başlangıçta ağır sıklet ilk maçında Francis Ngannou ile dövüşmesi bekleniyordu. Ancak Ngannou’nun bir sözleşme anlaşmazlığına bulaşması ve diz ameliyatı sonrası rehabilitasyona girmesiyle, ‘Bones’ o zamandan beri odağını Stipe Miocic’e kaydırdı.

Eski UFC hafif ağır siklet şampiyonu, 10 Aralık’ta yapılması planlanan UFC 282’de Stipe Miocic ile olası bir ana etkinlik çatışmasıyla bağlantılıydı. Ancak, Jiri Prochazka ve Glover arasında hafif ağır bir unvan çatışmasının duyurulmasıyla eşleşme şimdi şüpheli görünüyor. Aynı kartta Teixeira.

Jones şimdi bekletme için Miocic’i suçladı ve 10 Aralık’ta gitmeye hazır olduğunda ısrar ediyor. 35 yaşındaki oyuncu şunları yazdı:

“10 Aralık’ta Las Vegas’ta Stipe ile dövüşmeye hazırlanıyorum. Stipe ve UFC arasında neler olduğundan tam olarak emin değilim ama rekabet etmeye hazırım! Yapabileceklerimi kontrol edeceğim ve formda kalacağım.”

10 Aralık’ta Stipe ile Las Vegas’ta dövüşmeye hazırlanıyorum. Stipe ve UFC arasında neler olup bittiğinden tam olarak emin değilim ama rekabet etmeye hazırım! Yapabileceklerimi kontrol edeceğim ve formda kalacağım. twitter.com/ColeDillon1874…

Miocic’e sözleşmeyi imzalaması için meydan okuyan Jones, daha yakın zamanda şunları yazdı:

“Bütün ısıyı @Stipemiocic getiriyorum, asla söndüremeyeceğin o ateşe sahibim. #Ufc282 sözleşmesini imzala”

Tüm ısıyı getiriyorum @Stipemiocic, asla söndüremeyeceğin o ateşe sahibim. Sözleşmeyi imzala #Ufc282

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-he-lobbying-grenades-ciryl-gane-throwing-tom-aspinall-chael-sonnen-blasts-jon-jones-creating-single-heavyweight-storyline-3-years?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir