Çıkış tarihi, ne beklenir, nerede okunur ve daha fazlası


Kahraman Akademim 357. Bölüm, okuyuculara Horikoshi’nin AFO savaşında acele etmek isteyip istemediğini gösterecek. Kahramanlar bu noktada iblis lorduna iki kez saldırdılar ve maskesinin iki kez kırılmasından geri dönmesi gereksiz görünüyor.

Ek olarak, kahramanların kollarında çok az numara kaldı ve saldırı kuvvetlerinin yarısı ciddi şekilde yaralandı. Bu nedenle, bu bölüm savaşı bir çıkmazda buluyor.

Ancak hayranlar, Endeavour’un daha fazla açıklama almasını bekliyor. Kahraman Akademim Bölüm 357. Horikoshi, son birkaç bölümde Alev Kahramanının ruhunu önceki bölümlerde olduğundan daha nazik bir şekilde keşfediyor. Bu tedavi karışık tepkiler alsa da, şimdiye kadar ustalıkla yapıldı ve gelecek bölümde doruğa ulaşacak.


My Hero Academia Bölüm 357, kahramanları avantajlı bir çıkmazda bulmalı

Kahraman Akademim, Ch. 356: All For One’ın zırhında çatlaklar beliriyor, gerçekten yenilebilir mi?! Resmi kaynaktan ÜCRETSİZ okuyun! bit.ly/3xYpdSP

Bu hafta ara verilmediği için Kahraman Akademim Bölüm 357, 26 Haziran Pazar günü aşağıdaki uluslararası saatlerde yayınlanacak:

  • Pasifik Yaz Saati: 8 AM
  • Merkezi Yaz Saati: 10:00
  • Doğu Yaz Saati: 11 AM
  • İngiliz Yaz Saati: 4 PM
  • Orta Avrupa Yaz Saati: 17:00
  • Hindistan Standart Saati: 20:30
  • Filipin Saati: 11:00 PM
  • Avustralya Merkez Yaz Saati: 00:30 AM, 27 Haziran

Yayımlanmasından sonra, Kahraman Akademim Bölüm 357, Manga Plus ve Viz’in yanı sıra Shonen Jump Uygulamasında ücretsiz olarak sunulacak.


Bölüm 356’nın Özeti

Tokoyami, AFO.Manga: My Hero Academia [Ch.356]

İçinde Bölüm 356, “başlıklıDüşmanla ilgili olarak,Tokoyami, Jirou tarafından cesaretlendirildikten sonra AFO’nun maskesini kırmayı yeni saldırısıyla bitirmeye çalıştı. AFO, kalıntılarının isyanının reflekslerini yavaşlattığını ve kontrolü yeniden kazanmak için çalınan tuhaflığının bilinçlerini yok ettiğini anladı.

Sayısız bıçakla üç kahramana saldırdı ve Hawks Tokoyami’yi korumak için atladı. Ancak, Endeavour savaşa geri döndü ve ikisini de korudu, ancak bu süreçte sağ kolunu bıçaklara kaptırdı. Bıçaklar ayrıca AFO’nun maskesini tekrar bir araya getiriyor.

Yerde aciz durumdayken Endeavour, genç halinin bir vizyonuna sahipti ve bu ona kahraman adının kökenini hatırlattı. Küçük bir kızı kurtarmaya çalışırken babasının ölümünü izlemiş ve daha sonra babası kadar özel biri olmak için “Zor Çalışma” anlamına gelen bir isim seçmişti.

Bununla birlikte, genç hali ona Enji’nin her zaman insanüstü olmaktan daha az olduğunu hatırlattı ve bu zayıflığı benimsemesi gerektiğini çünkü bu onu yapılması gerekeni yapmaya itti.

Şu anda Endeavor, dövüşü kazanması gerektiğini itiraf etti ve eğer bunun için zayıflığını kullanması gerekiyorsa bunu seve seve yapardı. Endeavor, kopmuş kolunu ateşten yapılmış bir kolla değiştirerek AFO’nun maskesini tekrar yumrukladı ve onu paramparça etmeyi başardı. Ayrıca kanamayı durdurmak için kolunu ve yan tarafındaki yarayı dağladı.


ne beklenir Kahraman Akademim Bölüm 357

Horikoshi, Endeavor’ın karakter dizisini uzun süredir geliştiriyor ve şu anda zirveye ulaşacağı varsayılabilir. Kahraman Akademim Bölüm 357. Kuşkusuz, okuyucular için çalkantılı bir yolculuk oldu, ancak Endeavor’ın kökeninin açığa çıkması, onun dürtüsünü ve motivasyonunu ve en önemlisi son yıllardaki tavrındaki değişikliği netleştirdi.

Endeavour yaralarını dağlamış olsa bile, oldukça zayıflamış durumda. Tokoyami’nin belirttiği gibi, Hawks, AFO’nun savunmasını gerçekten kıracak güce sahip değil ve Jirou ciddi şekilde yaralandı.

AFO, Endeavour’un az önce ona verdiği hasarın üstesinden gelirse, yaklaşan hücumun büyük kısmı Tokoyami ve Flame Hero’nun üzerine düşecekti.

AFO’nun maskesini ikinci kez toparlaması pek olası görünmüyor. Bunu yapamazsa, savaş önemli ölçüde kahramanların lehine olacak. Kahraman Akademim Bölüm 357.

Serinin iki ana kötü adamından biriyle olan savaşın bu kadar ani bitmesi şaşırtıcı görünse de, Horikoshi’nin kendisine bir zaman sınırı koyduğu ve son savaşların çoğunu nispeten kısa tuttuğu unutulmamalıdır. Umarım, Konu Hepimiz Birimiz İçin olduğunda okuyucular nispeten daha uzun bir mücadele göreceklerdir.


Sorumluluk Reddi: Bu makaledeki tüm harici medya kendi sahiplerinin mülkiyetindedir ve Sportskeeda bunların mülkiyeti üzerinde hak iddia etmemektedir.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/anime/my-hero-academia-chapter-357-release-date-expect-read?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel