Christian Lee, ONE Şampiyonasında Roberto Soldic için kolay mücadele olmadığını söyledi


‘Savaşçı’ Christian Lee, ağır siklet MMA dövüşçüsü Roberto Soldic’in Prime Video 5’teki ONE’da ilk tanıtımını yaparken görmekten heyecan duyuyor.

Hırvat sansasyon ‘Robocop’ Roberto Soldic’in uzun zamandır beklenen ONE ilk maçı nihayet 3 Aralık’ta bölümün en zorlu rakiplerinden biri olan Dağıstanlı juggernaut Murad Ramazanov’a karşı ayarlandı.

Soldic ve Ramazanov’daki gelecekteki rekabetine göz kulak olan Christian Lee, ONE Championship’in Soldic’i Ramazanov’da yenilmez bir rakiple hemen derinlere atma kararına şaşırdığını itiraf etti. ‘Savaşçı’ anlattı MMA Süper Hayranı bir röportajda:

“Hemen, ONE Championship’teki ilk dövüşü bir test olacak. Çok dikkat edeceğim.”

Aşağıdaki röportaja göz atın (1:30’dan alıntı):

youtube kapağı

Christian Lee birkaç ay önce orta siklet vagonuna atladı. Ağustos ayında Güney Koreli slugger Ok Rae Yoon’a karşı TEK hafif dünya unvanını geri aldıktan sonra bir ağırlık sınıfına yükseldi. Bu Kasım’da Prime Video 4’teki ONE’da çifte altın elde etmeyi amaçlayan Lee, orta siklet bölümündeki en büyük rakiplere göz kulak oluyor.

Özellikle Roberto Soldic, MMA dünyasının konuşması olmuştur. Hırvat, toplam 20 galibiyette 17 KO’ya sahip, KSW altında ünlü bir iki bölüm MMA şampiyonu.

O sadece yetenekli bir forvet değil, aynı zamanda judo’su da stand-up’ı kadar iyidir. Taraftarlar, Soldic’in yakında BİR dünya şampiyonluğu biletini yumruklamasını bekliyor.


Christian Lee, Kiamrian Abbasov ile çembere adım atmanın bugüne kadarki en büyük anı olacağına inanıyor

Hafif kemer için dünya şampiyonluğu maçından yeni çıkan Christian Lee, zorlukların üstesinden gelmenin onu daha güçlü ve daha rekabetçi bir savaşçı haline getirdiğine inanıyor.

Yeni bir ağırlık sınıfına yerleşen Lee, 18 Kasım’da Kiamrian Abbasav’da daha büyük ve daha güçlü bir dünya şampiyonunda en yeni mücadelesiyle karşı karşıya. Yeni bölümde suları test etmeye hazır olan Lee, tek ligde çifte altın kazanma fırsatı için minnettar. uğruna savaştığı terfi. ONE’a şunları söyledi:

“Her performans sizin en büyük performansınızdır. Ve onun kavgasına girerken, hepsi bu. Uğruna çalıştığım her şey bu ana yol açtı, yani evet, kesinlikle. Bu benim bugüne kadarki en büyük anım olacak.”

Christian Lee’nin hafif sıklet unvanını geri almak için OK Rae Yoon’u yenmesini izleyin:

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-christian-lee-says-easy-fights-roberto-soldic?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir