Chris Jericho, Vince McMahon iddialarına ağırlık verdi


All Elite Wrestling’den Chris Jericho, Vince McMahon’a yönelik son iddialar konusunda pek endişeli görünmüyor.

Vince McMahon için birkaç ay zor geçti. Wall Street Journal’dan yıllar boyunca birden fazla kadınla yaptığı eylemlerle ilgili suçlamalar gelmeye devam ediyor.

Chris Jericho, son zamanlarda bir konuk oldu. Gerçek Geordie Podcast’i çok çeşitli konuları tartışmak için. Eski patronu Vince McMahon’a yönelik son suçlamalara şaşırıp şaşırmadığı sorulduğunda, Jericho olmadığını itiraf etti:

Chris Jericho, “Pek değil. Herhangi bir sektörde olması sürpriz mi? Baktığınızda, gerçekten yasa dışı değil,” dedi. “Bir ilişkisi vardı, bayana hiçbir şey söylememesi için para ödedi ve devam etti. Neredeyse ‘Tamam, ve?’ İnsanlar üstüne atlamak istiyor ama yine de her zaman bir ‘bu güreş. Bu Harvey Weinstein ile Hollywood olsaydı, bu tür bir şey… arasındaki fark şu ki, kadınları konser almak için geri tutuyordu, Harvey Weinstein ‘Ya beni becer, ya da başrolü almazsın.’ Bu, Vince’in şeyinde hiç söylenmedi. İlişkinin karşılıklı olarak kabul edilmesiydi, bayana hiçbir şey söylememesi için para ödedi ve o parayı aldı. Vince’i gerçekten iyi tanıyorum ve yaşananlar çok kötü, bunu yapması berbat. ama ondan gerçekten bir şey olacak mı? Sanmıyorum.”


Vince McMahon’dan Chris Jericho, suçlamaların ardından WWE programlarına katıldı.

İlk iddialardan sonra Vince McMahon, RAW ve SmackDown’ın birden fazla bölümünde meydan okurcasına göründü, Jericho’nun şok olmadığı başka bir şey:

Chris Jericho, “Bu Vince McMahon. Bence gelip gidecek. “Ahlaki olarak doğru mu? Kesinlikle değil. Yasa dışı mı? Hayır. Başını gerçekten belaya sokacak bir şey mi? Sanmıyorum. Ne yazık ki, bir kez daha, ‘Ah, bu sadece Vince McMahon, sadece güreş, elbette bunu yapacak.’ O şeyler gelip gidiyor, oluyor, çok kötü, ama gerçekten uzun vadede önemli olmadığını düşünüyorum. Bundan altı ay sonra ya haklı çıkacağım ya da yanılacağım.” [H/T: Fightful]

Jericho’nun podcast sırasındaki yorumlarına dayanarak bu podcast bugün yayınlanmış olsa da Perşembe günü kaydedildiğini belirtmekte fayda var. O zamandan beri, Wall Street Journal’dan Vince McMahon’a karşı ek iddialar açıklandı.

Vince McMahon sorunlarıyla uğraşırken, Jericho’nun All Elite Wrestling’de eli dolu. Eddie Kingston ile AEW Dynamite’ın 20 Temmuz bölümünde Barbed Wire Death Match’de karşılaşması planlanıyor.


Güncel bir AEW yıldızı, geçen ay WWE TV’de görünmesine nasıl izin verildiğini tam burada açıklıyor.

canlı anketCANLI ANKET

S. Bu iddialar Vince McMahon’u WWE’den çıkmaya zorlayacak mı?

Şimdiye kadar 27 oy

Düzenleyen Ken Cameron

Yorumlar