Chris Jericho, popüler fraksiyonun lideri ve AEW dışında eski IWGP Dünya Ağır Siklet Şampiyonu ile yüzleşmek istiyor


AEW yıldızı Chris Jericho, NJPW yıldızları Minoru Suzuki ve Will Ospreay ile yüzleşmek istediğini itiraf etti.

Jericho’nun Suzuki ile Forbidden Door’da bir araya geleceği duyurulmadan önce, Jericho ile konuştu. TSN ve Japonya’daki Suzuki-gun lideriyle yüzleşmek istediğini iddia etti.

Eski AEW Dünya Şampiyonu’na göre Suzuki, ABD’de birçok düşük seviyeli adama karşı çalıştı. Ancak, Japonya’da durum böyle değil. Jericho dedi ki:

“Birlikte çalışmayı çok isterdim [Minoru] Suzuki, birlikte çalışmayı çok isterdim [Will] Ospreay. Hâlâ birlikte çalışmak istediğim adamlar var ama onları Tokyo’da da yapmak isterim. Bence Jericho-Suzuki’ye karşı Tokyo’da, Jericho-Suzuki’nin Amerika’da yaptığından çok daha farklı bir his var çünkü Suzuki Amerika’da çok çalıştı ve daha düşük seviyeli birçok adamla çalıştı. Japonya’da durum böyle değil.” (H/T: kavgacı)

Suzuki, promosyonda Bryan Danielson, Jon Moxley, QT Marshall ve Samoa Joe ile karşılaştığı için AEW’ye yabancı değil.

AEW x NJPW Forbidden Door izle ve öde izle yarışının öncesinde, Ospreay Tony Khan’ın tanıtımı için de ilk kez sahneye çıktı. Dynamite’ın son baskısında Dax Harwood’u yenerek büyük bir galibiyet elde etti.

Chris Jericho, Minoru Suzuki ve Will Ospreay Forbidden Door’da rol alacak

Yaklaşan Forbidden Door izle ve öde programında Chris Jericho, altı kişilik bir takım maçı için Minoru Suzuki ile birlikte çalışacak. İki adama Sammy Guevara katılacak.

Topuklar Eddie Kingston, Wheeler Yuta ve Shota Umino üçlüsüne karşı karşıya gelecek. Umino, Jon Moxley’in eski bir ortağı ve himayesi altındadır ve ilk kez AEW çevresi altında yarışacak.

Dynamite’ta Suzuki’nin ahır arkadaşları El Desperado ve Lance Archer, Jericho Appreciation Society ile uyum sağlayarak Blackpool Combat Club ve Hiroshi Tanahashi’yi de haberdar ettiler.

Bu arada Will Ospreay, Forbidden Door’da Orange Cassidy’ye karşı IWGP ABD Ağır Siklet Şampiyonasını savunacak.


Randy Orton’ın babasına sakatlığını sorduk ve o hemen açıldı. burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/aew/news-chris-jericho-wants-face-leader-popular-faction-former-iwgp-world-heavyweight-champion-outside-aew?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel