Chevron Şampiyonası: Georgia Hall, Minjee Lee ve Jennifer Kupcho erken liderliği paylaşırken çekişmeli | Golf Haberleri


Jennifer Kupcho ve Avustralya’dan Minjee Lee, California’daki 66’lı açılış turlarının ardından, dünya 1 No’lu Jin Young Ko 74’ü ikiye katlarken mücadele ederken tempoyu belirledi; İkinci raundu Sky Sports Golf ve Sky Sports Golf YouTube kanalında saat 17:00’den itibaren canlı izleyin

Son Güncelleme: 01/04/22 07:21

Georgia Hall, Chevron Şampiyonası'nın açılış gününde 68 yaş altı dördü yayınladı

Georgia Hall, Chevron Şampiyonası’nın açılış gününde 68 yaş altı dördü yayınladı

Georgia Hall, California’daki Chevron Şampiyonası’ndaki erken liderliğin iki vuruşunu geride bırakmak için büyük sezonuna bogesiz bir başlangıç ​​yaptı.

2018’de AIG Women’s Open’ı kazanan Hall, Rancho Mirage’daki Mission Hills Country Club’da 68’inci bir açılış turunu kartlamak için bir kartal ve iki birdie gönderdi ve İngiliz kadını dördüncü sırada bağladı ve ilk liderler Jennifer Kupcho ve Minjee Lee ile temas halinde kaldı. .

Arka dokuzdan başlayarak, Hall, par-üç 17’de bir kuşla bir pars koşusunu bitirdi ve ardından par-beş saniyede uzun menzilli bir kartal yaptı, son delikli bir kuş onu dörtte büyük gruba kaldırdı. Lydia Ko ve hüküm süren AIG Women’s Open şampiyonu Anna Nordqvist ile birlikte.

Hall, “Çok, çok sabit yuvarlak” dedi. “Aslında yanlış bir şey yapmadım. Rüzgar arka dokuzdan kalktı ve dokuzuncu sırtıma üçlük atmaktan mutluydu. Belli ki kartal da beşe yakın bir puanda harikaydı, çok mutlu.”

Kupcho, dokuz birdiyi üç umacı ile karıştırarak liderliği elde etmek için, hüküm süren Evian Şampiyonası galibi Lee’nin yanı sıra, sersemliksiz bir başlangıç ​​yaparken, son şampiyon Patty Tavatanakit 67 yaş altı beş yaşından sonra üçüncü vuruşta oturuyor.

Jennifer Kupcho, LPGA Turunda henüz kazanamadı

Jennifer Kupcho, LPGA Turunda henüz kazanamadı

Kupcho, “Bu golf sahasının düzenini, her yıl olduğu güzel şekli gerçekten seviyorum” dedi. “Burada olmak her zaman çok eğlenceli, bu yüzden sadece kursu ve atmosferi ne kadar sevdiğimden faydalanıyorum.”

Lexi Thompson, 69 yaş altı üçlük atarak onuncu sırada yer alırken, İngiliz dörtlüsü Charley Hull, Bronte Law, Jodi Ewart Shadoff ve Charlotte Thomas, grupta bire bir grupta oturuyor.

Canlı LPGA Tur Golf

1 Nisan 2022, 17:00

canlı

İrlandalı Leona Maguire, LPGA Turunda 11 startta altıncı bir zaferin peşinde koşan dünya 1 No’lu Jin Young Ko’nun 74’ü ikiye bölerek, 72’nci seviyesinde üç birdie ve üç bogey yaptı.

Binbaşı, daha önce ANA Inspiration olarak bilindikten sonra bu yıl yeni bir isimle gidiyor, turnuva ödül çantası 5 milyon dolara yükseliyor ve etkinlik gelecek sezondan itibaren California’dan Houston’a taşınıyor.

Chevron Şampiyonasını hafta boyunca Sky Sports’ta canlı izleyin. Canlı yayın Cuma günü saat 17:00’den itibaren Sky Sports Golf’te ve Sky Sports Golf YouTube kanalında ücretsiz olarak devam ediyor.
Kaynak : https://www.skysports.com/golf/news/12040/12579281/chevron-championship-georgia-hall-in-contention-as-minjee-lee-jennifer-kupcho-share-early-lead

Yorum yapın