Cheveley Park Cheltenham’a bakarken Allaho, Boks Günü’nde Kempton’daki King George’u kaçıracak | Yarış HaberleriCheveley Park Cheltenham'a bakarken Allaho, Boks Günü'nde Kempton'daki King George'u kaçıracak | Yarış Haberleri

Ryanair Chase yıldızı Allaho, bir aksilik yaşadıktan sonra Boks Günü’nde Kempton’da King George’u kaçıracak, sahipleri Cheveley Park Stud Sky Sports Racing’e doğruladı.

Takip etmek için daha fazlası…

Bu, güncellenmekte olan bir son dakika haberidir ve daha fazla ayrıntı kısa süre içinde yayınlanacaktır. En son güncellemeler için lütfen bu sayfayı yenileyin.

Sky Sports, size canlı güncellemeleri olduğu gibi getiriyor. Son dakika spor haberlerini, analizleri, özel röportajları, tekrarları ve öne çıkanları alın.

Sky Sports, son dakika spor haberleri ve canlı güncellemeler için güvenilir kaynağınızdır. En sevdiğiniz sporların canlı yayınını izleyin: Futbol, ​​F1, Boks, Kriket, Golf, Tenis, Rugby Ligi, Rugby Birliği, NFL, Dart, Netbol ve en son transfer haberlerini, sonuçları, skorları ve daha fazlasını alın.

Tüm son dakika spor haberleri manşetleri için skysports.com’u veya Sky Sports Uygulamasını ziyaret edin. En sevdiğiniz sporlarla ilgili en son haberler için Sky Sports uygulamasından anlık bildirimler alabilir ve en son güncellemeleri almak için Twitter’da @SkySportsNews’i takip edebilirsiniz.
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12744798/allaho-to-miss-king-george-at-kempton-on-boxing-day-after-a-setback-as-cheveley-park-look-to-cheltenham

SMM Panel PDF Kitap indir