Chelsea, Arsenal hedefi Raphinha’yı imzalamak için sürpriz takas anlaşmasının bir parçası olarak 29 yaşındaki yıldızı Leeds’in radarına sunabilir: Raporlar


Chelsea’nin bu yaz Leeds United ile takas anlaşması yapmak istediği bildiriliyor. Son haberlere inanılırsa, iki taraf Hakim Ziyech ve Raphina’yı takas edebilir.

Ben Jacobs’a göre Leeds, bu yaz Raphinha’nın yerine Ziyech’i kadrosuna katmak istiyor. Öte yandan Tuchel, Thomas Tuchel’in hücumunu desteklemek için Brezilyalıyı Stamford Bridge’e getirmek istiyor.

Futbol Terasında Konuşma Youtube Jacobs, The Blues’un Yorkshire tarafıyla bir takas anlaşması imzalamasının sürpriz olmayacağını iddia etti. dedi ki:

“Chelsea, Hakim Ziyech’i denkleme dahil ederlerse ilgilerini arttırırsa şaşırmayın çünkü Raphinha’dan ayrı Leeds kaynaklarıyla konuşmaktan anladığım kadarıyla Chelsea’den ayrılması durumunda Ziyech onların radarlarında bir oyuncu olabilirdi. Raphinha’nın bir şekilde gelmesi ve Ziyech’in Leeds’e verilmesiyle biraz iş yapma olasılığı olabilir.”

“Leeds, Raphinha için potansiyel olarak 55/60 milyon sterlinlik bir miktar para istemediği için, hazır bir ikame olmasını çok isterler. Ve Ziyech’i uygun bir seçenek olarak görüyorlar ve bu da devam edecek.” Raphinha başka bir yere gitse bile.”

Ziyech ayrıca bir hedef Fas için Blues ile görüşmelere başladığı bildirilen AC Milan için. Geçen sezon kadroda önemli bir rolü olmadığı için bu yaz Stamford Bridge’den uzaklaşmasıyla bağlantılı.

Arsenal dün gece Raphinha için Leeds’e ilk resmi teklifini yaptı. iyice altına düşerken #LUFC değerleme & şimdi reddedildi, faiz güçlü olmaya devam ediyor. Rekabet nedeniyle uzun/zor bir süreç olabilir ancak #AFC 25 yaşını imzalamaya kararlı @TheAthleticUK theathletic.com/news/leeds-rej…

göre futbol.london Raphinha, Gunners’ın bu hafta başlarında bir teklif yapmasıyla Tottenham ve Arsenal’den de ilgi görüyor. Ancak, Leeds teklif edilen ücretten memnun olmadığı için tekliflerini geri aldılar.

Chelsea, Arsenal ve Tottenham hedefini imzalamak için yarışıyor

Chelsea bu yaz Raphinha için Arsenal ve Tottenham ile mücadele ediyor. Leeds United, forvetin kulüpten ayrılacağını kabul etti ve onun için bir değer belirledi.

Raporlar Ayrıca, Raphinha’nın artık Barcelona’yı beklemek istemediği için geleceğinin bir an önce düzenlenmesini istediği ortaya çıktı. Katalan tarafı, Brezilyalıyı imzalamaya hevesli ancak henüz maaş faturalarını düzenlemediği için herhangi bir oyuncu kaydedemiyor.


Futbol dışındaki sporlarla ilgileniyor musunuz? Tıklamak burada
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/rumor-chelsea-offer-29-year-old-star-leeds-radar-part-surprise-swap-deal-sign-arsenal-target-raphinha-reports?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir