Charlotte Flair’in Ronda Rousey ile rövanşı var


Charlotte Flair ve Ronda Rousey arasındaki kan davası bitmekten çok uzak ve şimdi harareti artırıyor. Smackdown Kadınlar Şampiyonası için iki rakip arasındaki rövanş, onları ringe çıkmaya zorlayacak özel bir şartla açıklandı.

Dün geceki SmackDown programında Ronda, Charlotte’a olan kaybı hakkında konuşmak için çıktı ve memnun olmadığını ve The Queen’i bir “I Quit” maçında istediğini açıkladı. Gezegendeki En Kötü Kadın, WWE’nin WrestleMania Backlash için maçı resmi olarak açıklamasının ardından dileğini aldı.

Charlotte daha önce SmackDown’da sahne arkası promosunda Ronda’nın meydan okumasını reddetmişti, ancak sahne şimdi rekabetlerini düzgün bir şekilde sonlandıracak şekilde ayarlandı.

WrestleMania 38’deki maçları, Ronda Flair’i etkisiz hale getirirken hakem Charles Robinson’ın yere yığılmasıyla tartışmalı bir şekilde sona erdi. Eski UFC şampiyonu, Charlotte’a sadece “Bıraktım” dedirmeyi değil, bunun yerine çığlık atmayı planladığı için Charlotte’a ödeme yapmak için oldukça motive.

Ronda Rousey, Charlotte Flair’a Karşı Kaybını Yorumladı

Gezegendeki En Kötü Kadın, Ölümsüzlerin Vitrini’nde Charlotte Flair’e yenilmesinden sonra hiç mutlu değildi. Kraliçe’nin maçın gerçek galibi olduğunu kanıtlamak için sosyal medyada kol çubuğundan vurduğuna dair kanıtlar sundu.

Ronda Rousey, Smackdown’ı açtı ve WrestleMania Backlash’te rövanş maçına çıkmaya hazır olduğunu, çünkü bunu hak ettiğini açıkça belirtti. Kısa bir süre önce Rousey’nin WrestleMania 38’deki kaybıyla ilgili bir oyun canlı yayınında Charlotte Flair’in galibiyet için “hile yaptığını” iddia ettiğini yorumladığını gördük:

“Çok acıktım. Kafam karıştı. Charlotte’u vurdum ve hakem görmedi. Hakemi uyandırmaya çalışıyordum, Charlotte beni arkadan pusuya düşürmeye çalıştı. Ne büyük bir dünya. Charlotte hile yaptı. bir hileci için hazırım. Beni yenebilecek hiçbir hile miktarı olmamalı, bu kadar iyi olmalıyım,” – Ronda Rousey (h/t kavgacı)

WrestleMania Backlash, The Show of Shows’dan devam eden kan davalarını sona erdirmek için genellikle izleme başına ödeme olmuştur. Ortalık yatıştığında, WWE Evreni bu rekabette net bir kazanan görmeli.

Sizce WrestleMania Backlash’te Charlotte Flair ve Ronda Rousey arasında kim kazanır? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-charlo?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın