Charlotte Flair, büyürken bir güreş hayranı olmadığını söyledi


Şu anki SmackDown Kadınlar Şampiyonu Charlotte Flair, büyürken profesyonel güreşin hayranı olmadığını açıkladı.

Flair, WWE’de 13 kez dünya şampiyonu ve 2015’te ana kadroya çıktığından beri kendini sürekli olarak kartın en üstünde buldu. O bir grand slam şampiyonu, eski bir NXT Kadınlar Şampiyonu ve eski bir Kadınlar Royal Rumble şampiyonu. . Şimdi WrestleMania 38’de bu hafta sonu ikinci kez ana etkinlik WrestleMania’ya ayarlandı.

Etkileyici ring içi kariyerine ve sektördeki şanlı aile geçmişine rağmen, Kraliçe bu sporun hayranı olarak büyümedi. Flair, yakın tarihli bir röportajda iddia etti: CBS Sporları insanların doğal olarak babasının kim olduğu için bir hayran büyüdüğünü varsaydığını.

“Güreş hayranı olarak büyümedim. Herkes babamın kim olduğunu varsayıyor. Çok geç saatlere kadar bu işe girmedim. Bu daha çok saygıyla ilgili. SummerSlam’de Trish’e karşı maçım olduğu zamanki gibi , içimdeki çocuk değildi, Trish’in iş için anlamı daha fazlaydı ve benimle güreşmek için geri döndü, bu yüzden beklentisini karşılamak zorundayım,” dedi Flair

Charlotte Flair ayrıca Ronda Rousey’nin WWE hayranlarıyla olan ilişkisini de tartıştı.

Charlotte Flair, SmackDown Kadınlar Şampiyonasını bu hafta sonu WrestleMania 38’de 2022 Kadınlar Royal Rumble kazananı Ronda Rousey’e karşı savunacak.

CBS Sports ile aynı röportajda, Charlotte, Rousey’nin yolunu kesen hayran eleştirilerinden bazıları sorulduğunda, WrestleMania rakibi için bazı şaşırtıcı övgü sözleri sundu.

“İnsanların benim hakkımda söylediklerini dinleseydim, oof, bugün burada olmazdım. Her şeyden önce, önümüzdeki hafta Ronda ile karşı karşıyayım. Bunu onun için dövüşeceğim için düşünme. Ben’ Sadece diyorum ki, öğrenmesi veya kavraması uzun yıllar ve yıllar alan bir şeyi bir yılda yapan birini vuramazsınız. Ve bir yılda oldukça iyi bir iş çıkardı. Olumsuz olmak daha kolay.”

Charlotte Flair’in yorumları hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce WrestleMania 38’de Ronda Rousey’i yenebilecek mi? Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


Jinder Mahal, Stone Cold Steve Austin hakkında kontrol edebileceğiniz ilginç bir söylenti duydu. burada

Düzenleyen Genci Papraniku
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-charlotte-flair-says-wrestling-fan-growing?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın