Charlotte Flair, Andrade’in WWE serbest bırakılması hakkında duygusallaşıyor


WWE Süperstarı Charlotte Flair, nişanlısı Andrade’in şirketten ayrıldığını ve o etrafta olmadığında neler kaçırdığını anlattı.

Andrade (şimdi AEW’de Andrade El Idolo ring adıyla geçiyor) Mart 2021’de isteği üzerine WWE tarafından serbest bırakıldı. Meksikalı yıldız ve Flair 2019’da çıkmaya başladı ve bir yıl sonra nişanlandılar.

WrestleMania’nın önünde Charlotte Flair, BT Sport’tan Ariel Helwani ile oturdu ve burada Flair’in kişisel hayatı da dahil olmak üzere birçok konuyu tartıştılar. Kraliçe’ye Andrade’in WWE serbest bırakılması ve sahne arkasında işlerin onun için nasıl zor olduğu soruldu.

“İlk başta biraz zorlandım, en iyi iki arkadaşım gitmiş gibiydi (Ric Flair ve Andrade). Ama şimdi alıştım… oh, beni üzeceksin (gözyaşı silecek). Bekle Berbattı çünkü onlar benim adamlarımdı.Benim için her şeyi yaparlar.Gidelim.Ama Manny (Andrade) kariyer kararları vermek zorundaydı ve onun bu kadar başarılı olduğunu görmek önemli.Babam gelir ve gider, gelir ve gider . Bu o kadar zor değildi.”

Charlotte, çiftin programlarını yürütmek için çok çalıştığını söyleyerek devam etti.

“Sadece, arkadaki çiftleri görmek zor, bilirsin, birlikte o zaman geçirebilir ve Manny ile o zaman geçirmek için her şeyi yapardım çünkü yolda böyle tanışmıştık. benim için önemli olan onun mutlu olması – ve bunun benim için ne kadar önemli olduğunu biliyor. sadece programların çalışmasını sağlamak ve çalışması için her şeyi yapacağız ya da kasabadan kasabaya öl, ama Manny’den önce bunu Becky ile yapıyordum,” dedi Charlotte. [From 0:06 to 1:39]

SmackDown Kadınlar Şampiyonu ayrıca röportajda Andrade ile bu yıl evleneceğini açıkladı.

WWE yıldızı Charlotte Flair, Andrade ile çalışmak istiyor

Charlotte Flair, Andrade'in WWE serbest bırakılması hakkında duygusallaşıyor

Charlotte Flair, farklı şirketler için çalışmasına rağmen, kendisi ve Andrade’in ekranda birlikte çalışabileceğini düşünüyor.

Flair, “Bir araya gelebiliriz – yani, yani, şimdi farklı şirketlerdeyiz. Ama demek istediğim, bu sadece bir araya getirilmesi kolay olacak bir şey” dedi.

WWE’de ekranda bir çift olarak gösterilmediler, ancak aynı şirkettelerse gelecekte olabilecek bir şey.

Yukarıdaki alıntılardan herhangi birini kullanıyorsanız lütfen H/T BT Sport ve Sportskeeda.


Bilin bakalım uzun vadeli IMPACT Wrestling anlaşmasına kim imza attı? Daha fazla detay burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-charlotte-flair-gets-emotional-andrade-wwe-release?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın