Charlotte Edwards Kupası: Southern Vipers mükemmel rekorunu genişletiyor ve Northern Diamonds’ın umutlarını sona erdiriyor | Kriket Haberleri


Southern Vipers, Charlotte Edwards Kupası’ndaki mükemmel rekorunu sürdürdü ve Northern Diamonds’ı altı kaleyle geçerek rakiplerinin finale çıkma şanslarını sona erdirdi; Vipers, 11 Haziran’da Northampton’da yapılacak finalde Central Sparks veya South East Stars ile karşılaşacak.

Son Güncelleme: 22/04/22 20:42

Georgia Adams, yenilmediği 47 sayı ile Southern Vipers'ı altı maçta altıncı galibiyetine taşıdı.

Georgia Adams, yenilmediği 47 sayı ile Southern Vipers’ı altı maçta altıncı galibiyetine taşıdı.

Georgia Adams’ın yenilmez 47’si Southern Vipers, Northern Diamonds’ı altı küçük galibiyetle eleyerek Charlotte Edwards Kupası’nda yüzde 100 rekorunu korumasını sağladı.

Finali South East Stars’a kaptırmadan önce 2021 elemesinde Vipers’ı yenen Diamonds’ın bu yılki turnuvadaki umutlarını artırmak için Ageas Bowl’da bir galibiyete ihtiyacı vardı.

Nat Sciver’ın 37 toptan 50’si ve Hollie Armitage’ın 39’dan 48’i yenilmezliği, ziyaretçilerin vuruşu seçtikten sonra 141-4’lük skor yapmalarını sağladı.

Ancak Danni Wyatt, 16’da 35’i geride bıraktı ve kaptan Adams’ın yedi dörtlü ve altılı olmak üzere 41 top vuruşu, Vipers’ı zaferin eşiğine getirdi.

Ella McCaughan’ın namağlup 27’si, önümüzdeki hafta sonu Northampton’da yapılacak finalde zaten bir yer edinmiş olan ev sahibi takımın altıdan altıncı galibiyetini, yedek 10 teslimatla tamamlamasını sağladı.

sonuç şu anlama gelir Merkezi Kıvılcımlar yedi küçük yenilgilerine rağmen, bu yıl Yıldızlara karşı elenecek bir yer garantilidir. Batı Fırtınası New Road’da.

Amy Jones 46 toptan 63 ile en yüksek skoru elde etti ve Sparks toplamda 134-4’e ulaştı ve Storm’un 17 yaşındaki spinnerı Sophia Smale dört aşırı maçında 2-17’yi aldı.

Georgia Hennessy, sopasıyla Storm’un önünü açtı ve hiç kullanılmamış yedi topla kendi tarafını eve yönlendirmek için 45’ten namağlup 47’ye vurdu.
Kaynak : https://www.skysports.com/cricket/news/12040/12627886/charlotte-edwards-cup-southern-vipers-extend-perfect-record-and-end-northern-diamonds-hopes

Yorum yapın

SMM Panel