Charlie Hall Chase: Lucinda Russell, Ahoy Senor ile Bravemans oyunu rövanşını dört gözle bekliyor | Yarış Haberleri


Lucinda Russell, Cumartesi günü Wetherby’deki Charlie Hall Chase’de istikrarlı yıldızının ortalamanın altında koşmasının ardından Ahoy Senor’un Bravemansgame ile rövanş yapmasını dört gözle beklediğini söyledi.

Geçen sezonun Mildmay Acemi Kovalamacasının galibi Ahoy Senor favori 11-10’dan ihraç edildi, ancak özgürce yarıştı ve atlayışı mükemmel olmaktan çok uzaktı.

Yedi yaşındaki oyuncu, son iki sezonda Aintree’nin Büyük Millet toplantısında yendiği kaçak galibi Bravemansgame’in yaklaşık 40 boy gerisinde bulunan beş koşucunun sonuncusuydu.

Bravemansgame ve Harry Cobden Charlie Hall Chase'de zafere atlıyor
Resim:
Bravemansgame ve Harry Cobden Charlie Hall Chase’de zafere atlıyor

3 Aralık’ta Aintree for the Many Clouds Chase’e dönüş, gelding için gündemde.

Russell, “Ahoy Senor kesinlikle iyi, ama elbette onu kontrol edip göz kulak olacağız,” dedi. “Çok tazeydi ve zıplaması başını belaya soktu.

“Öyle. Şimdi Aintree’deki Many Clouds Chase için hazırlanmamız gerekiyor.”

“Bravemans oyunu çok etkileyiciydi. Harika göründüğünü düşündüm ve Paul Nicholls harika bir iş çıkardı. Onunla bitirmek için mücadele eden bizim atımız olmadığı için üzgünüm, ama bunlar oluyor ve biz de öyle görünüyoruz. bir sonraki rövanş için ileri.”

Ahoy Senor, Carlisle’deki Colin Parker Memorial Intermediate Chase’deki ilk başlangıcında Derek Fox’u gemiden indirdi.

Mart ayında Cheltenham’daki Ultima Handikap Chase’in galibi olan sekiz yaşındaki çocuk, Newbury’deki Coral Gold Cup’a bir basamak taşı olarak iki mil ve dört furlong boyunca sezonluk dönüşünü kullanıyordu.

Russell, “Yolculuğun her zaman kısa olacağını hissettim.

“Onu yeniden başlatmak güzel ve Coral Gold Cup’a gidiyor. Sonrasında iyi durumdaydı ve muhtemelen buna ihtiyacı vardı, ancak koşu için daha keskin olacak ve sezonun geri kalanını dört gözle bekliyorum.” o.”
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12735034/charlie-hall-chase-lucinda-russell-looking-forward-to-bravemansgame-rematch-with-ahoy-senor

SMM Panel PDF Kitap indir