Chael Sonnen, İsrail Adesanya’yı eleştirdiği için hayranlarını çarptı


Chael Sonnen, UFC 276’da Jared Cannonier’e karşı soğuk bir kemer savunması nedeniyle son zamanlarda İsrail Adesanya’ya destek veriyor. Sonnen, taraftarları spor tarihindeki en büyük orta sıklet şampiyonlarından biriyle tartıştıkları için eleştirdi. ‘Amerikan Gangsteri’ geçenlerde YouTube’da şunları söyledi:

“İnsanlar dövüş konusunda Adesanya ile kafa kafaya gitmeyi seçtiklerinde, bu benim için zor bir şey. Bu, felsefesi, antrenman alışkanlıkları, performansı olan bir adam, bu en üst düzey şeyler.”

Sonnen ayrıca, Adesanya’ya yönelik eleştirilere rağmen, insanların orta sıklet şampiyonunun eski kickboks düşmanı Alex Pereira’ya karşı unvanını savunmasını hevesle beklediklerini kaydetti. ‘Chael Amca’, kafeste yenilmez göründüğü için ‘The Last Styelbender’ın moralini bozmaya çalıştıkları için hayranlarını çarptı. ‘Amerikan Gangsteri’ ayrıca şunları söyledi:

“Bütün bunlar, Adesanya ile Pereira’nın şu anda sporda görmek istediğim bir numaralı mücadele olduğu gerçeğiyle örtüşüyor. Eğer serbest kalıyorsa, çok kötüyse, çok kötüyse, hepimiz çok üzgünsek. , o zaman sporun yapması gereken en büyük kavgaya nasıl giriyor? O şeyler, bir araya gelmiyorlar… Peki burada gerçekten ne yapıyoruz? Büyüklük görüyoruz ve yenmeye çalışıyoruz. onu sözlü olarak bildiğimiz tek yol. Duygularını incitmeye çalışıyoruz çünkü onu kafeste yenemeyiz.”

Sonnen’in YouTube videosunu aşağıdan izleyin:

youtube kapağı

İsrail Adesanya ‘kendinden geçmiş’ olmasa da performansından memnun

İsrail Adesanya, Jared Cannonier’e karşı UFC 276 unvan savunmasına giden Paulo Costa benzeri bir mücadele sözü vermişti. Bununla birlikte, dövüş, Adesanya’nın orta siklet şampiyonunun çarpıldığı bir başka cansız ilişki olan Yoel Romero’ya karşı unvan savunmasına benziyordu.

Ancak ‘The Last Stylebender’ tekrar izledikten sonra performansından memnun kaldı. Bu konuda ‘kendinden geçmiş’ olmasa da Adesanya, hayranların söylediği kadar kötü olmadığına inanıyor. UFC orta sıklet kralı YouTube kanalında şunları söyledi:

“Dövüşten iki gün sonra tekrar izledim ve bir kez izledim, şimdilik ihtiyacım olan tek şey bu. Sadece performansından memnun kaldım. Performans konusunda kendinden geçmiş değildim, ama bundan mutluydum. İnsanların olmaya çalıştığı şey bu değildi…”

Adesanya’nın YouTube videosunu aşağıdan izleyin:

youtube kapağı
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-chael-sonnen-slams-fans-criticizing-israel-adesanya?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir