Chael Sonnen, Amber Heard’ın önceki iddialarını tekrarlamak yerine özür dilemesini önerdi


Chael Sonnen, Amber Heard’a hamleleri konusunda kimin tavsiyede bulunduğunu merak ediyor. Heard kısa süre önce, eski kocası Johnny Depp’e karşı açılan rezil davayı kaybettikten sonra hakkındaki suçlamalarının arkasında duracağını iddia etti.

Sonnen’e göre, Heard’in iddialarını yalan olduğu mahkemede kanıtlandıktan sonra yeniden ifade etmesi akıllıca değil. ‘Amerikan Gangsteri’, duruşma devam ederken Heard’in konuşma özgürlüğünü kullanmasının adil olduğuna inanıyor.

Ancak eski UFC dövüşçüsü, karar verildiği anda iddialarının resmen yalan olduğunu kaydetti. Sonnen kısa süre önce YouTube’da şunları söyledi:

“Mesela, bir hafta önce bu hala tartışılırken, çıkıp bu iddialarda bulunması adil bir oyundu. Tokmak bir kez düştüğünde, bu resmen bir yalan. Yani onun için bu sabah bir röportaj yapması, bu şeyleri yeniden ifade etmesi için. Zaten yalan oldukları kanıtlandığında ve şimdi bir önyargı olduğunda, onu oraya geri götürüyor.”

‘Chael Amca’, Heard için en iyi hareket tarzının şu anda alçakgönüllü davranmak ve tekrar ortaya çıktığında doğrudan özür dilemek olduğuna inanıyor. 45 yaşındaki oyuncu şöyle devam etti:

“Eğer onun yerindeyseniz, küreklerinizi sudan çıkarırsınız, kesinlikle yere serilirsiniz ve tekrar yüzeye çıktığınızda… Ne yaptığınızı bilirsiniz, dünyada hiçbir insanın yapmak istemediği en zor şeyi yaparsınız. sen özür dile.”

Sonnen’in YouTube videosunu aşağıdan izleyin:

youtube kapağı

Johnny Depp’in ekibi Amber Heard’a yanıt verdi

Jüri, Johnny Depp’i 15 Milyon Dolarlık Hakaret Davasında Ödüllendirdi

Amber Heard kısa süre önce Johnny Depp’e karşı halka açık davasını kaybetmesinden bu yana ilk röportajında ​​NBC’den Savannah Guthrie ile oturdu. Heard, eski kocasına yönelik tüm suçlamalarına ‘yanında duracağına’ söz verdi ve aynı zamanda onu hala sevdiğini iddia etti. Yorumları, isimsiz bir jüri üyesinin iddiasının ardından geldi. Adalet Ligi star’ın ifadesi jüri tarafından ‘timsah gözyaşları’ olarak kabul edildi.

Depp’in ekibi, Heard’ın yorumlarına yanıt verdi ve onu eski kocası yoluna devam etmeye çalışırken davaya saplanıp kalmakla suçladı. Ayrıca Heard’i, kararı verilmiş olan bir davayı yeniden tasarlamakla suçladılar.

“Ne yazık ki Johnny hayatında ilerlemeye çalışırken, sanık ve ekibi, mahkeme tarafından zaten karara bağlanmış meseleleri tekrar etmeye, yeniden tasavvur etmeye ve yeniden dava etmeye geri döndüler ve bir jüri tarafından kesin olarak karara bağlandı. Johnny’nin iyiliği,” dedi Depp’in ekibi NBC News’e. h/t bağımsız.co.uk

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-chael-sonnen-suggests-amber-heard-apologize-instead-restating-previous-claims?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel