“Cezalandırılmalı veya açığa alınmalı”


WWE Crown Jewel 2022, Roman Reigns ve Logan Paul sırasında epeyce maskaralığa sahne oldu. Bir aşamada Usos, Paul’ün o ana kadar sadece seyirci olan arkadaşları George Janko ve Mike Majlak’a saldırdı. Janko, maç sonrası bir röportajda durum hakkında yorum yaptı.

Geçen Cumartesi, Reigns ve 27 yaşındaki rakibi, ana karşılaşma karşılaşmaları için pek çok müttefiki hazırda bekletti. Logan’ın kardeşi Jake Paul da bu isimler arasındaydı. Onun dürtüsel Bununla birlikte, podcast yardımcı sunucuları, yenilmez boksör kadar fiziksel olarak korkutucu değildi.

Radyo Rahim’e – karakter olarak – konuşurken Saniye Çıkışıgözle görülür şekilde sarsılan George Janko, Crown Jewel’daki deneyimini şöyle anlattı:

“Bunun neden olduğunu bilmiyorum. Kayıt yapıyordum. Sanmıyorum [The Usos] Beğendim. Beni gerçekten çok incittiler. Şu anda benim için çok bulanıksın.” [00:17 – 00:31]

youtube kapağı

Popüler YouTuber kayfabe’yi savundu ve The Usos’un eylemlerinin sonuçlarına katlanması gerektiğini ekledi:

“Bunu bir daha yapmak istemiyorum – bu canımı yaktı. Bunu hak ettiğimi düşünmüyorum. Bence bu uygunsuzdu. Ben profesyonel bir dövüşçü değilim. Bence bu iki adam cezalandırılmalı veya uzaklaştırılmalı” dedi. Janko. “Başım çok dönüyor. Sanırım doktora gitmem gerekiyor.” [00:44 – 01:03]

Kontrol et dürtüsel ekibin Logan Paul’ün son WWE maçına tepkisi burada.


Usos, Crown Jewel’dan sonra yanlarında Roman Reigns olmadan WWE RAW’da göründü.

Jimmy ve Jey Uso (Solo Sikoa ile) bu haftaki RAW’a Kofi Kingston, Xavier Woods ve Matt Riddle’ın da yer aldığı bir segmentte başladı.

The New Day ve The Usos, SmackDown’daki Undisputed WWE Tag Team Championship maçı öncesinde ilginç bir kelime savaşı yaşadı. Kısa bir süre sonra altı kişinin tamamı bir takım yarışmasında mücadele etti ve Roman Reigns’in müttefikleri galip geldi.

İkiz kardeşler, Crown Jewel’da Logan Paul’ün arkadaşlarına saldırdıkları için WWE televizyonunda şu ana kadar herhangi bir ceza almadılar.

Roman Reigns ve Jake Paul arasında bir maç görmek ister misiniz? Aşağıdaki yorumlar bölümündeki sesi kapatın.


Lütfen SecondsOut’a kredi verin ve bu makaleden alıntılar kullanıyorsanız, transkripsiyon için Sportskeeda Wrestling’e bir H/T verin.

Hangi güncel yıldızın Mandy Rose’a gerçek hayatta aşık olduğunu biliyor muydunuz? Daha fazla detay tam burada.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-should-punished-suspended-roman-reigns-allies-get-called-inappropriate-attack-statement-logan-paul-s-friend-wwe-crown-jewel-2022?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir