Caps’in Ahri masterclass’ı G2 Esports’u League of Legends LEC 2022 Spring Split unvanını güvence altına alıyor


League of Legends LEC 2022 Spring Split’in finalleri resmen sona erdi ve Avrupa’daki 9. şampiyonluğunu perçinleyen G2 Esports oldu.

G2 Esports’taki herkes olağanüstüydü çünkü takım playoffların alt kısmında 12-0’lık bir yenilgisiz serisini tamamladı. Bununla birlikte, eğer bir oyuncu finallerde övgüyü hak ediyorsa, bu, batının en büyük orta koridor oyuncusu Rasmus “Caps” Winther’ın Ahri’sindeki performansından başkası değildir.

Spring Split’in başlangıcında kimin daha iyi takım olduğu konusunda pek çok şüphe vardı. Tüm para Team Vitality ve Fnatic’e yatırıldı. Ancak Caps ve G2 Esports’un geri kalanı, neden tüm zamanların en inanılmaz batı League of Legends organizasyonu olduklarını kanıtladı.


G2 Esports, League of Legends LEC 2022 Bahar Mevsimi playofflarında 12-0 yenilmezlik serisini tamamladı

Neredeyse bir hafta önce, T1 League of Legends LCK Bahar Mevsiminde yenilgisiz bir koşuyu tamamladığında tüm dünya şok oldu. Takım şu anda bir mil ile dünyanın en iyi takımı olarak kabul ediliyor.

Ancak, G2 Esports’un bunu kişisel olarak aldığı görülüyor, çünkü takım normal sezonda yenilgisiz bir koşuya sahip olmasa da, LEC’nin alt braketinde 12-0’lık bir seri çekmeyi başardı. Geçtiğimiz iki hafta boyunca G2 Esports, Team Vitality, Misfits, Fnatic ve Rogue’u yendi ve tek bir oyun bırakmadı.

Alt parantez boyunca hem Caps hem de Jankos kendilerini daha da geliştirdi ve herkesin beklediği forma ulaştı. Ancak Ahri’sindeki şapkalar, finallerde Rogue için hayatı imkansız hale getirdi. Zaman zaman tüm takımı bire beş sırtında taşıdı ve G2 Esports’un her zaman önde olmasını sağladı.

G2 Esports’un Spring Split’teki bu zaferi, takımın Avrupa’dan temsilciler olarak Sezon Ortası Davet 2022’ye gideceği için sahneyi şık bir hale getiriyor. Faker o turnuvada Caps ile rövanş için can atacağı için T1 orada bekliyor olacak.

Ne zaman @CarlosR bana Viper ya da Hans Sama yerine Flakked’i imzaladığını söyledi bana çok eleştirileceğini bildiğini ve hayran servisi için daha büyük bir isme imza atmanın hamle olduğunu bildiğini söyledi, ancak 200 IQ.WP olmak üzere keşif için kumar oynamaya istekliydi, Sayın!#LEC

G2 Esports, 2019’da SKT’yi küçük düşürdü ve her iki takımın da birbirine karşı bir geçmişi var. Her iki takımın da şimdi en yüksek potansiyellerine geri döndükleri göz önüne alındığında, sahnenin ateşe verileceğinden şüphe yok.

Her iki durumda da, bu performans, takıma liderlik etmek için çaylaklara ve iki gaziye, yani Caps ve Jankos’a güvenen G2 Esports’un bir ifadesiydi. Takımda herkesin soru işaretleri vardı, ancak gerçek G2 Esports tarzında, organizasyonun tüm analistlerin bir kez daha yanıldığını kanıtladığına şüphe yok.

Caps, Jankos, BrokenBlade, Flakked ve Targamas ile G2 Esports döneminin bir kez daha Avrupa’ya döndüğünü söylemek yanlış olmaz.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/esports/caps-ahri-masterclass-secures-g2-esports-league-legends-lec-2022-spring-split-title?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir