Camille Vasquez, Johnny Depp’in mahkeme kararı sonrası verdiği ani tepkiyi hatırlıyor


Hola Magazine için yakın zamanda yayınlanan bir kapak profilinde, Johnny Depp’in avukatı Camille Vasquez, yüksek profilli hakaret davasının sonuçlanmasının ardından hayatını anlattı. Avukat, Depp’in eski karısı Amber Heard’a karşı açılan karalama davasında jüri tarafından verilen karara tepkisini daha da detaylandırdı.

Avukat, Johnny Depp’in lehine olan kararın haberini nasıl verdiklerini ve buna tepkisini anlattı. Ona göre, tamamen gülümsüyordu.

“Gülümsediğini görmek güzeldi.”

youtube kapağı

Vasquez, jürinin kendi lehlerine karar vermesi konusunda hala duygusal düşündüğünü de sözlerine ekledi.

Bu arada, Access Online ile yapılan başka bir röportajda Vasquez, duruşma sırasında bir anne-kız ikilisini içeren duygusal bir deneyimi hatırladı. 37 yaşındaki avukat ayrıca çocukluğu ve yetiştirilmesi hakkında kısaca konuştu.


Camille Vasquez ve Johnny Depp mahkeme kararına nasıl tepki verdi?

youtube kapağı

Jürinin kararı, cezai ve tazmin edici tazminat olarak toplam 8,35 milyon dolar verilen 59 yaşındaki Depp’in lehineydi. Jüri, Depp’in iftira davasındaki iddialarının üçünü de kabul etti ve Amber Heard’ın Washington Post’taki 2018 tarihli köşe yazısında aktörü gerçekten karaladığını tespit etti. Bu arada, jüri, karşı davadaki iddialarının bir sayısını kabul ettiği için oyuncuya 2 milyon dolarlık tazminat ödenmesine karar verildi.

Hola Magazine ile yaptığı röportajda Camille Vasquez, 1 Haziran’da verilen kararın ardından Depp’in tepkisini açıkladı:

“Mahkeme bize öğle yemeği ve toplantılar için kullandığımız bir mola odası sağlama nezaketini gösterdi. Onunla FaceTime yaptık; çok rahatlamış, çok mutlu ve minnettardı… Ortak bir arkadaşımız ve ben konuşuyorduk ve o ‘Johnny’nin altı yıldır böyle gülümsediğini görmemiştim’ dedi. Ve bu doğru.”

San Francisco yerlisi ayrıca, Depp’in karardan önce kendisinde eksik olan bir parçayı geri aldığını açıkladı. diye ekledi Karayip Korsanları yıldız “sonsuz minnettar” idi. Camille Vasquez, aktörün “hayatını geri alması” konusunda hala duygusal olduğunu da sözlerine ekledi.


Camille Vasquez, duruşma sırasında duygusal bir deneyim ortaya koyuyor

youtube kapağı

California merkezli avukat, Access Hollywood’a konuşurken, duruşma sırasında bir anne-kız ikilisiyle yaşadığı bir etkileşimi ortaya çıkardı. Vasquez, annenin küçük kızını sadece avukatla görüşmek amacıyla mahkemeye götürdüğünü hatırladı. Access’ten Mario Lopez’e, annesinin kızının örnek alması için ona “genç, kadın, İspanyol bir rol modeli” dediğini söyledi.

Bu etkileşim Camille Vasquez’i ağlayacak kadar duygulandırdı. O ekledi:

“Bundan gerçekten çok etkilendim ve nasıl olduğunu bilmiyorum, ama bunun dışında sadece işimi yapıyordum.”


Duruşmanın ortasında, Vasquez, Amber Heard ve tanıklarını çapraz sorgulamadaki uzmanlığı nedeniyle çok ünlü oldu. Duruşma sırasında ortak olan 37 yaşındaki avukat, kararın ardından hukuk firması Brown Rudnick LLP’ye ortak yapıldı. Ayrıca Vasquez, Depp’in kendisine saldırdığını iddia eden Gregg “Rocky” Brooks tarafından aktör aleyhine açılan davada Johnny Depp’i yeniden temsil edecek.


Mohini Banerjee tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/pop-culture/camille-vasquez-recalls-johnny-depp-s-immediate-reaction-post-trial-verdict?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel