Cameron Grimes, Stand & Deliver’da NXT Kuzey Amerika unvanını aldı


Bugün WWE, WrestleMania Night 1’den önce NXT’nin Stand & Deliver’ını sundu. Marka NXT 2.0 olarak değiştirildiğinden beri, marka Premium Canlı Etkinliklerinin adlarından TakeOver ön eklerini kaldırdı.

Gösteri, Carmelo Hayes’in şampiyonluğunu Santos Escobar, Grayson Waller, Solo Sikoa ve Cameron Grimes’a karşı tehlikeye attığını gören NXT Kuzey Amerika şampiyonluğu için Beş Yönlü Merdiven maçıyla başladı.

Grimes merdiveni tırmandı ve unvanı alarak yeni Kuzey Amerika Şampiyonu oldu ve Carmelo’nun 172 günlük saltanatını sonlandırdı.

Bu, LA Knight’tan kazandıktan kısa bir süre sonra emekli olan Milyon Dolarlık Şampiyonası’nı dikkate almazsak, Grimes’ın WWE’deki ilk şampiyonluğu oldu.

Cameron Grimes, yüksek bahisli bir maçta NXT NA unvanını kazandı

Her şeyin yolunda gittiği, müdahalelerin diskalifiyeye yol açmadığı böyle kaotik bir maçta, işler defalarca kızıştı. Waller’ın kişisel koruması Sanga ve Hayes’in müttefiki Trick Williams, ikincisi arkadaşı adına unvanı almaya çalıştığında maçta yer aldı.

Sanga, Williams’ı merdivenden itti ve merdiveni kırdı ve sonunda Legado del Fantasma’dan Elektra Lopez ve Sanga’yı ringin dışına çıkmaya zorlayan Raul Mendoza & Joaquin Wilde ikilisi ile karşılaştı.

Elektra, Waller’ı Mendoza’nın yardımıyla ortadan kaldırarak dahil oldu.

Bununla birlikte, sonunda yoluna çıkan son adamı – Escobar’ı – Cave-In ile vurarak ortaya çıkaran Grimes oldu. Teknik Vahşi daha sonra merdiveni tırmandı ve taraftarlardan gelen alkış sesiyle unvanı aldı.

Cameron Grimes’ın Kuzey Amerika şampiyonluğunu kazanmasından memnun musunuz yoksa başka birini mi savunuyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümündeki sesi kapatın!


Becky Lynch’e Seth Rollins’in WrestleMania’da kiminle karşı karşıya olduğunu sorduk. burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-cameron-grimes-grabs-nxt-north-american-title-stand-deliver?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın