Call of Duty: Modern Warfare II’de Zombies modu olmayacak


Call of Duty: Modern Warfare II’nin çıkış tarihi ufukta görünüyor. Activision ve Infinity Ward, Warzone 2’nin çıkış tarihi olan 28 Ekim 2022 için zamanlayıcı belirledi.

Call of Duty: Modern Warfare II bir yeniden düzenleme veya yeniden yapım değil, yeniden başlatmadır. Bir kampanyaya ek olarak çevrimiçi çok oyunculu özelliği de içerecek. Oyuncular, Call of Duty: Modern Warfare (2019) olaylarından hemen sonra gelen bir hikayeyi takip edecek ve Task Force 141’in istismarlarını deneyimleyecek.

Infinity Ward’ın en yeni Call of Duty oyununda yüzme ve ataşman ayarı gibi yeni mekanikler bulunacak – oyuna kesinlikle hoş bir değişiklik katması gereken iki yeni konsept. Ancak, oyun çıktığında oyuncuların oynamayacağı oyun modlarından biri de Zombies.


Call of Duty: Modern Warfare II’nin Zombies modunun olmamasının olası nedeni

youtube kapağı

Pek çok hayranın bildiği gibi “Zombiler modu”, görünüşte modern savaşla hiçbir ilgisi olmamasına rağmen, Call of Duty serisinde sevilen bir oyun modu olmuştur.

İlk kez Call of Duty: World at War piyasaya sürüldüğünde ortaya çıktı ve yalnızca popülaritesi arttı. Daha sonra, sonraki devam filmlerinde ve etkileşimlerde şu veya bu şekilde ortaya çıkacaktır.

Ne yazık ki, Zombies modu Call of Duty: Modern Warfare II’de görünmeyecek. VentureBeat, Infinity Ward üyelerinden böyle bir modun olasılığı hakkında somut bir cevap almayı başardı. Halkla ilişkiler ekibi sadece şunu söyledi:

“Zombi olmayacak.”

Konuyla ilgili daha fazla bir şey söylenmedi.

Call of Duty’deki Zombies modunun popülaritesine rağmen bu karar aslında o kadar da şaşırtıcı değil. Sonuçta, Call of Duty: Modern Warfare (2019) de bir Zombies moduna sahip değildi, orijinal Call of Duty: Modern Warfare (2009) de yoktu.

youtube kapağı

Olası bir açıklama, oyunun orijinalliğinden kaynaklanıyor olabilir. Kampanya oyun yönetmeni Jacob Minkoff’a Modern Warfare’de (2019) zombilerin hariç tutulması hakkında soru sorulduğunda, gerekçesi şuydu:

“Bu, günümüzün çatışmalarına ve karşılaştığımız şeylere göre gerçekçi ve otantik hissettiren bir dünyada oynama hissini tehlikeye atacaktır.”

Gelecekte Call of Duty: Modern Warfare II’de bir Zombies modunun görünüp görünmeyeceğine dair bir bilgi yok.


Rachel Syiemlieh tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/esports/news-there-will-zombies-mode-call-duty-modern-warfare-ii?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel