“Burada iyi bir performans isteyecekler”


Eski Premier Lig forveti Michael Owen, iki taraf Cumartesi günü karşı karşıya geldiğinde Chelsea’yi Brentford’u yenmek için destekledi.

Blues, Premier Lig’deki son beş maçını kazandı ve lig lideri Manchester City ile aradaki farkı 11’e çıkardı.

Thomas Tuchel’in tarafı Sky Blues üzerinde bir maça sahip ve farkı sadece sekiz puana indirebilir.

Yarın için hazırlanırken Cobham’da yoğun bir hafta daha! ?

Roman Abramovich’in varlığı nedeniyle üzerlerine çeşitli yaptırımlar uygulanan Blues için kolay bir dönem olmadı.

Etkileyici koşularına, hiçbir şekilde oynaması kolay olmayan Brentford pahasına devam etmeye çalışacaklar.

Owen, Blues’un Şampiyonlar Ligi’nde Real Madrid ile karşılaşacakları önemli iki hafta öncesinde biraz ritim bulmaya çalışacağına inanıyor.

eski forvet tahmin edilen Blues için 3-0 galibiyet:

Chelsea için saha dışında açıkçası zor bir ay oldu, ancak saha dışında çok etkilendim. Kazanmaya devam ediyorlar ve savunmada çok sağlam görünüyorlar. Ufukta Real Madrid’e karşı büyük bir mücadele var, bu yüzden burada iyi bir performans isteyecekler.”

Ekledi:

“Brentford’a gelince, kulüp için birkaç hafta olumlu geçti. Burnley’e karşı galibiyet çok büyüktü ve Leicester’a yenildikleri maçta kötü oynamadılar. Bence birkaç galibiyet daha onları güvende görmeli. Yine de burada bir şey aldıklarını görmüyorum. Chelsea son zamanlarda çok organize, 3-0.”


Chelsea, Premier Lig şampiyonluk yarışından tamamen çıkmadı

Maçlarını el ele kazanırlarsa, Blues Manchester City’nin sekiz puan gerisinde olacak.

Liverpool ve Manchester City’nin henüz karşı karşıya gelmediğini de belirtmek gerekir. Bu, Tuchel’in tarafına ligde üstlerindeki iki takım arasındaki farkı kapatmak için başka bir fırsat sağlayacak.

Hâlâ elde edilebilecek 27 puanla her şey mümkün. Tuchel’in adamlarının tutarlı olması ve daha fazla hatadan kaçınması gerekecek.

Şampiyonlar Ligi’ni korumak gündemlerinin üst sıralarında yer alacak ve hala FA Cup’ta da aktifler.

Emekliler için beklenmedik bir tiz hala mümkün ve bu, UEFA Süper Kupası ve Kulüpler Dünya Kupası’nı kaldırmış oldukları için Blues için benzeri görülmemiş bir sezon yapacak.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/they-ll-want-good-performance-here-michael-owen-predicts-result-chelsea-vs-brentford-premier-league-clash?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın