“Bunu söylemek gerçekten zor çünkü ben bir MJ hayranıyım”


Los Angeles Lakers süperstarı LeBron James, basketbol sahasındaki oyunuyla etkilemeye devam ediyor. James, NBA’deki 20. sezonuna hazırlanırken, efsanevi forvet için etkileyici başarıların artması dikkat çekiciydi.

Basketbol taraftarları, basketbol oynamak için en iyi oyuncuyu çevreleyen tartışmalara gelince, tutkulu olmaya devam ediyor. Tanınmayı hak eden birçok oyuncu olmasına rağmen, tartışma her zaman LeBron James ve Chicago Bulls efsanesi Michael Jordan’a indi. Her iki oyuncunun da NBA’den gelecek en büyük basketbol yeteneklerinden ikisi olarak kabul edildiği biliniyor.

Eski NBA şampiyonu ve elit defans oyuncusu Metta Sandiford-Artest geçtiğimiz günlerde iki oyuncu hakkındaki görüşlerinden bahsetti. Metta, NBA’in en iyi döneminde gördüğü en rekabetçi ve çok yönlü savunuculardan biri olarak biliniyordu. Eski NBA şampiyonu, LeBron James’in bu sezon “gelmiş geçmiş en iyi oyuncu” olacağını söyleyerek tartışma hakkındaki görüşünü dile getirdi. Metta ayrıca Michael Jordan hayranı olduğu için “bunu söylemenin gerçekten zor” olduğunu söyledi.

hakkında süper heyecanlıyım @NBA bu yıl. @Kral James miras sağlamlaştırılır. Resmi olarak gelmiş geçmiş en büyük oyuncu. Bunu söylemek gerçekten zor çünkü ben bir MJ hayranıyım. Sadece yoldan çıkarmak istiyorum. Resmi olarak açıklandığında tekrar edeceğim

hakkında süper heyecanlıyım @NBA bu yıl. @Kral James miras sağlamlaştırılır. Resmi olarak gelmiş geçmiş en büyük oyuncu. Bunu söylemek gerçekten zor çünkü ben bir MJ hayranıyım. Sadece yoldan çıkarmak istiyorum. Resmi olarak açıklandığında tekrar edeceğim


LeBron James, 2022-23 sezonunda mirasına yenilerini eklemek istiyor

LeBron James, Los Angeles Lakers Medya Günü'nde
LeBron James, Los Angeles Lakers Medya Günü’nde

Los Angeles Lakers, 2022-23 sezonunda biraz ses getirmeyi umuyor ve LeBron James, takımını Playofflara geri götürmek için motive olacak. Takım Batı Konferansı sıralamasında on birinci bitirmeye devam ederken, Lakers için hayal kırıklığı yaratan bir 2021-22 kampanyasıydı.

Lakers’ın hayal kırıklığı yaratan yılında savunmadaki tutarsızlıklar ve sakatlıklar büyük rol oynadı. Umut, takım yeni bir başlangıç ​​için sabırsızlanırken, her şeyin onların arkasında olacağı yönünde. Önümüzdeki sezon 38 yaşında olmasına rağmen, James hala elit bir seviyede oynayabileceğini gösterdi.

Lakers’taki son sezonunda, süper yıldız forvet maç başına 30.3 sayı, 8.2 ribaund ve 6.2 asist ortalamaları tutturdu. LeBron’un bu tür etkileyici oyuna ayak uydurmaya devam edip edemeyeceğini zaman gösterecek. Lakers, zamanın geçtiğini biliyor ve olası bir NBA Finalleri maçında ciddi bir koşu yapmak istiyorlarsa, aceleyle piste dönmeleri gerekecek.

Hans Themistode tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/basketball/news-really-hard-say-i-m-mj-fan-former-nba-champion-4x-all-defensive-selection-declares-lebron-james-greatest-ever?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir