“Bunu onaylayamam veya inkar edemem, o kesinlikle bir aday”


LA Lakers’ın işe alacağı söylentileri var. Raşit Wallace koçluk ekibinin bir parçası olarak.

Lakers, korkunç 2021-22 sezonunun ardından büyük bir yeniden yapılanma sürecinden geçiyor. Özellikle şampiyonluk için mücadele edecek bir takım oluşturmalarına rağmen, playoff grubundan çıktılar.

Sezon sona erdikten hemen sonra, Frank Vogel’i baş antrenör olarak görevlerinden aldılar. Kısa bir süre sonra, takımı yönetmek için eski Milwaukee Bucks yardımcı antrenörü Darvin Ham’ı imzaladılar.

LA Lakers, en üst düzeyde rekabet edebilecek bir takım kurmaya çalışırken birçok değişiklik olacak. Bazı personel ve oyuncular kalacak olsa da, bazıları zaten değiştiriliyor.

Ham, geçenlerde “Rich Eisen Show”a konuk oldu ve Lakers’ın izlediği yöne ilişkin birkaç soruyu yanıtladı. Ancak, Wallace’ın yardımcı antrenör olarak gelme olasılığı sorulduğunda kesin bir cevap vermemeyi tercih etti.

(2:55’ten itibaren)

“Bunu ne onaylayabilirim ne de inkar edebilirim. O kesinlikle bir aday ama size bunu söyleyeceğim.”

Kompozisyonu hakkında son yıllarda çok şey yapıldı. #GölŞovu koçluk kadrosu — yeni HC Darvin Ham son sözü kim söyleyecek ve söylendiği gibi Rasheed Wallace onlardan biri olacak mı?#NBA

LA Lakers, Wallace’ın gelişinden kesinlikle faydalanacak. Eski NBA şampiyonu, genç oyuncularla paylaşabileceği harika bir basketbol bilgisine sahip.

Kevin Garnett, Wallace’ın Anthony Davis’in yeni zirvelere ulaşmasına yardım edeceğine inanıyor. Lakers’ın uzun adamı, 2020’de şampiyonluğu kazanmasından bu yana basketbola olan ilgisini kaybetmekle suçlanıyor.

Davis ayrıca en son 5 Nisan’da bir basketbol topladığını söyledikten sonra hayran trollemelerinin hedefi oldu.

Geçen sezon ne kadar kötü şut çektiğini göz önünde bulundurursak, taraftarlar onun bu sezonda işe koyulmasını talep ediyor.


LA Lakers, 2023’te şampiyonluk için mücadele etmek istiyor

(LR) LA Lakers'tan LeBron James, Anthony Davis ve Russell Westbrook
(LR) LA Lakers’tan LeBron James, Anthony Davis ve Russell Westbrook

LA Lakers, tarihi geçmişe sahip bir takım ve şampiyonluk için rekabet etme fırsatını asla kaçırmayacak. Doğru, 21. yüzyılda kötü büyüler yaşadılar, ancak ileriye doğru bu kadar düşük seviyelere düşmemeyi umuyorlar.

Takımınızda LeBron James varsa, her zaman kazanma şansı vardır ve Lakers bunu biliyor. Bu nedenle, sözleşme yenilemesini yasaklayarak son yılından yararlanmak isteyecekler.

NBA Tüm Zamanların Skor Listesi:1. Kareem Abdul-Jabbar2. Lebron James

James ayrıca kariyerinin geri kalanında playoffları kaçırmayacağını da açıkladı. Lakers kaptanı, sezon sonunu yakından takip etti ve katılmadığı için üzgün.

LA Lakers’ın şampiyonluk adayı olarak görülmesi için yapması gereken çok şey var. Taraftarlar Russell Westbrook takası için yaygara koparsa da, bunun olma ihtimali gün geçtikçe azalıyor.

Lakers, Big 3’leri bozulmadan nasıl ilerleyeceklerini bulmak zorunda kalacak. Davis’in sağlıklı kalması, 2022-23 sezonundaki başarılarının büyük bir anahtarı.


Rachel Syiemlieh tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/basketball/news-i-can-t-confirm-deny-that-he-s-definitely-candidate-darvin-ham-coy-prospect-1x-all-star-joining-la-lakers-says-final-say-staff?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel