Bugünün En İyi NBA Oyuncusu Prop Bahisleri: Joel Embiid & More, 18 Kasım


Bu gece 11 NBA maçı var ve birçok oyuncu desteği sunuluyor. Aşağıda, BetMGM Sportsbook’un izniyle hedeflenecek en iyi destekleri vurgulayacağız.

NBA Oyuncusu Prop #1: Tyrese Maxey 27,5 Sayı ve Asist Altı (-120)

Fikstür: Milwaukee Bucks @ Philadelphia 76ers

Tarih ve Saat: 18 Kasım Cuma, 19:30 EDT

Yer: Wells Fargo Center, Philadelphia, Pensilvanya

Tyrese Maxey harika bir sezon geçiriyor ama bu gece o ve 76ers, ligin en iyi savunma takımlarından biri olan Milwaukee Bucks ile karşılaşıyor. Maxey, kendi başına ısınabilen ve koşabilen bir oyuncu, ancak Milwaukee’ye karşı performansı harika olmadı. Bucks’a karşı kariyerinde altı maçta yalnızca bir kez toplam 28 sayı ve asist kaydetti. Milwaukee’nin bu gece Philadelphia’da Maxey’i rahatsız edecek kadarını yapmasını bekleyin.

NBA Oyuncusu Prop #2: RJ Barrett 7,5 Ribaund ve Asist Üstü (-140)

New York Knicks – Golden State Warriors Maç Detayları

Fikstür: New York Knicks’i @ Altın Devlet savaşçıları

Tarih ve Saat: 18 Kasım Cuma, 22:00 EDT

Yer: Chase Center, San Francisco, Kaliforniya

RJ Barrett son birkaç maçta gerçekten mücadele etti, ancak bu gece Warriors’a karşı toparlanmaya çalışacak. Son zamanlardaki kötü performanslarına rağmen hala 5,1 ribaund ve 2,9 asist ortalamaları var ve bu Golden State takımı ribaund konusunda lig ortalamasının altında. Bu üç maçlık düşüşten önce Barrett, beş masa ve beş onlukla 30 sayılık bir oyun oynadı ve dinlenme gününden sonra normal üretimine geri dönmeyi düşünmeli.

NBA Oyuncusu Prop #3: Joel Embiid 10.5 Ribaund Üstü (-145)

Milwaukee Bucks – Philadelphia 76ers Maç Detayları

Fikstür: Milwaukee Bucks @ Philadelphia 76ers

Tarih ve Saat: 18 Kasım Cuma, 19:30 EDT

Yer: Wells Fargo Center, Philadelphia, Pensilvanya

Joel Embiid şu anda maç başına 10.1 ribaund ile 76ers’ın lideri. Son maçta 11 ribaundun yanı sıra 59 sayı, sekiz asist ve yedi blok topladı. Embiid geçen yıl 68 maçta ortalama 11.7 ribaund yaptı, bu yüzden ribaund sayısının sadece on maçtan sonra biraz daha düşük olması endişe verici olmamalı. Bu gece Sixers, Bucks’ı konuk edecek ve ikinci ribaund oyuncusu James Harden’dan yoksun kalacaklar ve üçüncü ribaund oyuncusu Tobias sorgulanabilir olarak listeleniyor. Bu, Harris’in oturması halinde cılız forvet PJ Tucker’ın ikinci en iyi ribaund oyuncusu olacağından, Embiid’in camda daha fazla yardım etmesi gerektiği anlamına geliyor. Son dört maçının her birinde 10’dan fazla ribaund alan Embiid’in bu gece evinde Milwaukee karşısında 11’e ulaşmasını bekleyin.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/sports-betting/best-nba-player-prop-bets-today-joel-embiid-more-november-18-2022-23-nba-season?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir