Bugünkü T20 Dünya Kupası 2022 maçı için Adelaide’de yağmur tahmini ve hava durumu


Güney Afrika, 6 Kasım Pazar günü Adelaide Oval’de ICC T20 Dünya Kupası’nın son Süper 12 maçında Hollanda ile boynuzları birbirine kilitleyecek. SA vs NED T20 Dünya Kupası maçı sırasında herhangi bir yağmur.

Güney Afrika, dört maçta beş puanla Grup 2’de dördüncü sırada yer alıyor. Hollanda’ya karşı kazanacakları bir galibiyet, yarışmanın yarı finallerine gitmelerini sağlayacak. Proteas, şu ana kadar karışık bir kampanya yürüttü ve son karşılaşmalarında Pakistan’a karşı düşmeden önce Hindistan’ı ikna edici bir şekilde yendi.

Skipper Temba Bavuma, Zimbabve çatışmasının önündeki taraf için olumlu olacak Pakistan’a karşı bir önceki maçta forma dönme belirtileri gösterdi. Güney Afrika’nın bowling birimi de yarışmada şu ana kadar son derece iyi bir performans sergiledi ve formunu korumayı umuyor.

Yalnızca bir yenilgi Güney Afrika’nın T20 Dünya Kupası’nda ilerleme şansına zarar verebilir. Muhtemel olmayan bir mağlubiyet bile, gruptaki en yüksek net koşu oranına sahip oldukları için onları yarı finalde bir yer kaplayacak. Ancak Hollanda, Proteas’ı üzmek ve yenmek için çaresiz kalacak.

Hollandalılar, Zimbabve’ye karşı bir galibiyetin ardından oyuna geliyor ve Bavuma and Co.’ya karşı canlı bir performans sergilemeyi umacaklar. Yüksek.


Adelaide’de SA vs NED Hava Durumu Güncellemesi – Yağmur beklenmiyor

hepiniz ned vs sa için sabah 5’te uyanıyorsunuz????

Adelaide’deki SA vs NED T20 Dünya Kupası maçında yağmur beklenmediği için taraftarlar sevinebilir. Maç boyunca sıcaklık 21 ile 25 derece arasında seyredecek ve gündüz maçı olduğu için aşırı derecede sıcak olacak.

Oyunun başında nem oranı yüzde 50 civarında olacak. Ancak maç ilerledikçe önemli ölçüde düşecek ve oyuncular için keyifli hale gelecektir.


Ayrıca Okuyun: IND vs ZIM hava durumu güncellemesi: Melbourne hava durumu 2 Kasım’da Hindistan vs Zimbabwe T20 Dünya Kupası maçı öncesinde

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-sa-vs-ned-weather-report-rain-prediction-weather-adelaide-today-s-t20-world-cup-2022-match?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir