Bugünkü PKL Match 79’u kim kazanır ve yayın ayrıntıları


Gujarat Giants, 14 Kasım Pazartesi günü Pro Kabaddi League 2022’nin 79. maçında Haryana Steelers’a karşı mücadele edecek.

Her iki takım da şu anda hayal kırıklığı yaratan bir sezon geçiriyor ve bundan sonraki her kayıp, rekabetin bir sonraki turuna çıkma şanslarını en aza indirecek. Haryana Steelers şu anda puan tablosunda 13 maçta dört galibiyet ve yedi mağlubiyetle 10. sırada yer alırken, rakipleri Gujarat 12 maçta beş galibiyet ve altı mağlubiyetle onların hemen altında yer alıyor.

Gujarat Giants, önceki maçlarında Bengal Warriors’a 27-46’lık şok edici bir mağlubiyetle geliyor. Önceki dört maçlarında sadece bir kez kazandılar. Turnuvadan ayrılmaya yaklaştıkları için bu 19 puanlık mağlubiyetten kurtulmaları gerekiyor.

Bu arada Haryana Steelers, UP Yoddhas’a karşı 34-40’lık bir mağlubiyet de dahil olmak üzere son dört maçında galibiyet alamadı. Artık yollarına geri dönmek için çok az zamanları kaldı ve yaklaşan maçlarında tükenmiş bir Gujarat Giants’a karşı ellerinden gelenin en iyisini yapmaya istekli olacaklar.


Gujarat Giants – Haryana Steelers, PKL 2022, Maç Detayları

Maç Adı: Gujarat Giants – Haryana Steelers, Pro Kabaddi 2022, Maç 79

Tarih ve Saat: 14 Kasım 2022 Pazartesi, 20:30 IST

mekan: Shree Shiv Chhatrapati Güreş Salonu, Balewadi, Pune


Gujarat Giants vs Haryana Steelers PKL 2022’de Form Rehberi

Gujarat Devleri: LWLLW

Haryana Steelers: LLLTW


Gujarat Giants – Haryana Steelers Squad, PKL 2022

Gujarat Devleri: Rinku Narwal, Ujjval Singh, Rakesh, Sonu, Sawin, Mahendra Ganesh Rajput, Baldev Singh, Purna Singh, Parteek Dahiya, Rohan Singh, Chandran Ranjit, Gaurav Chhikhara, Dong Geon Lee, Sonu Singh, Sohit Malik, Pardeep Kumar, Shankar Bhimraj Gadai , Arkam Shaikh, Sandeep Kandola, Vinod Kumar, Kapil, Sourav Gulia, Young Chang Ko, Manuj

Haryana Steelers: Nitin Rawal, Joginder Singh Narwal, Meetu, Jaideep, Naveen, Ankit, Mohammad Maghsoudlou, Vinay, Mohit, Lovepreet Singh, Manish Gulia, Amirhossein Bastami, Monu, Harsh, Sunny, Manjeet, Sushil, K Prapanjan ve Rakesh Narwal.


Gujarat Giants vs Haryana Steelers Muhtemelen 7 Oynuyor

GUJ Takım Haberleri

Gujarat Giants takımı için herhangi bir sakatlık endişesi yok.

Gujarat Devleri Muhtemel 7

Chandran Ranjit (Ş), Rakesh, Kapil, Arkam Shaikh, Sonu, Manuj ve Rinku Narwal

HAR Ekibi Haberleri

Haryana Steelers takımı için herhangi bir sakatlık endişesi yok.

Haryana Steelers Muhtemel 7

Nitin Rawal (Ş), Manjeet, Mohit Nandal, Jaideep Dahiya, Meetu Sharma, Rakesh Narwal ve Amirhossein Bastami


Gujarat Giants – Haryana Steelers Bugün PKL Maç Tahmini

Chandran Ranjeet, dokuz önemli sayı atan Bengal Warriors’a karşı önceki maçlarında Gujarat Giants için tek pozitifti. Gujarat maçı 19 sayılık büyük bir farkla kaybettiği için başka hiçbir akıncı veya savunma oyuncusu ona herhangi bir destek vermedi. Ekip, onlar için çok geç olmadan çok yönlü bir gösteri sergilemelidir.

Manjeet, UP Yoddhas’a karşı iyi formunu sürdürdü ve maçta 13 önemli sayı kaydetti. Jaideep, oyunda etkileyici bir beşlik çakarak onu iyi destekledi. Ancak ikili, Gujarat’a karşı oynayacakları maçta diğer oyunculardan daha fazla destek isteyecek.

Tahmin: Haryana Steelers’ın bu maçı kazanması bekleniyor.


Gujarat Giants – Haryana Steelers Canlı Yayın Detayları, Kanal Listesi & Canlı Skor Detayları

TELEVİZYON: Star Sports 2, Star Sports 2 HD, Star Sports 1 Hintçe, Star Sports 1 Tamilce, Star Sports 1 Telugu, Star Sports 1 Kannada ve Star Sports First

Canlı yayın: Disney+ Yıldızı

Canlı Skor Web Sitesi: Spor Keeda

Anket: Maçı kim kazanır?

4 oy

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası

Sudeshna Banerjee tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/kabaddi/pro-kabaddi-2022-gujarat-giants-vs-haryana-steelers-who-will-win-today-s-pkl-match-79-telecast-details?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir