Bugünkü maçtan en komik 10 meme


Delhi Capitals (DC), Pazar günü Kolkata Knight Riders’a (KKR) karşı 44 maçlık bir galibiyetle IPL 2022’deki iki maçlık mağlubiyet serisini sonlandırdı. Kuldeep Yadav, DC için oyunun kurallarını değiştiren isimdi. Sol kol bilek döndürücü, yeni takımına sezonun ikinci galibiyetini sağlamak için eski takımına karşı dört küçük kapı aldı.

IPL 2022’de bir hat-trick yapmak için 216 koşuyu kovalayan Kolkata Knight Riders, düzenli aralıklarla küçük kapıları kaybetti. Kaptan Shreyas Iyer 50 ile en yüksek puanı aldı, ancak Ajinkya Rahane, Venkatesh Iyer ve Sam Billings gibi isimler büyük puan alamadı.

Geçen maçın kahramanı Pat Cummins de devam edemedi. Yadav, vuruş vuruşunun üçüncü topunda onu görevden aldı. Andre Russell son rövanşa kadar ortadaydı, ancak 21 sayılık 24’ü Kolkata Knight Riders’ın Brabourne Stadyumu’nda büyük bir kayıptan kaçınması için yeterli değildi.

Öğleden sonra erken saatlerde, Kolkata Knight Riders kaptanı Shreyas Iyer kura atışını kazandı ve sahaya ilk seçildi. Prithvi Shaw ve David Warner, Delhi Capitals’ı 93 koşuluk bir açılış standıyla hızlı bir başlangıç ​​yaptı. IPL 2022 Mor Başlık sahibi Umesh Yadav, powerplay’de DC açıcılara sorun çıkarmadı.

Hem Shaw hem de Warner, bitiriciler için platformu hazırlamak için yarım yüzyıl kaydetti. Kaptan Rishabh Pant kendini 3 numaraya yükseltti ve 14 teslimattan 27 koşuyla etkileyici bir vuruş yaptı.

Rovman Powell ve Lalit Yadav ucuz bir şekilde görevden alındı, ancak Shardul Thakur ve Axar Patel arasındaki 51 sayılı altıncı kale standı Delhi Capitals’i 20’de 215/5’e yönlendirdi. Sunil Narine, dört overde 2/21 rakamlarıyla Kalküta Knight Riders için bowling oynayanların seçimiydi.

KKR vs DC IPL 2022 memeleri

Sosyal medyadaki hayranlar, Kalküta Knight Riders ve Delhi Capitals arasındaki yüksek puanlı karşılaşmadan keyif aldılar. İşte maçtan en iyi 10 kare:


şimdiki kim Turuncu Kap & IPL 2022’de Mor Başlıklık? Bilmek için buraya tıklayın!

Sudeshna Banerjee tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/kkr-vs-dc-memes-ipl-2022-top-10-funny-memes-today-s-match?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın