Bugünkü maçtan en komik 10 meme


Lucknow Super Giants, Mumbai’deki son şampiyon Chennai Super Kings’i yenerek IPL 2022 puan tablosunda damgasını vurdu. Lucknow merkezli franchise, CSK’yı altı kaleyle yenmek için 211’lik devasa bir hedefi kovaladı.

Evin Lewis, Lucknow Super Giants’ın kahramanıydı. Karayip yıldızı, Süper Devlerin Süper Kralları yenmesine yardım etmek için yenilmez 23 top 55’lik bir topa vurdu. Maç kazanan devrelerinde altı dört ve üç altı vurdu.

Lewis ortaya çıkmadan önce Quinton de Kock ve KL Rahul 99 koşuluk bir açılış ortaklığı kurdular. Rahul 10 koşuyla yarım tonunu kaçırırken, de Kock 45 teslimattan 61 koşu attı. Üç numaralı vurucu Manish Pandey pek etkileyemedi, ancak Lewis, Ayush Badoni ve Deepak Hooda’dan oluşan üçlü Lucknow’u eve yönlendirdi.

Badoni ve Hooda, Lewis’i iyi kamera kameralarıyla destekledi. Hooda sekiz top 13 attı, Badoni ise 19 koşuda sadece dokuz top kaldı. Debutant Dwaine Pretorius, dört atışta 2/39’luk rakamlarla CSK için en iyi bowling oyuncusuydu.

Akşamın erken saatlerinde, LSG kaptanı KL Rahul, IPL 2022’deki ilk atışını kazandı ve önce CSK’yı vuruşa davet etti. Super Kings, Ruturaj Gaikwad’ı erken kaybetti, ancak Robin Uthappa’nın yarım yüzyılı, ilk 10 over’da 100 sayıya yaklaşmalarına yardımcı oldu.

Shivam Dube daha sonra 30 top 49 ile oyuna girerken, MS Dhoni, CSK tahtada 210 koşuyla bitirirken sadece altı topla 16 sayı attı. Ravi Bishnoi ve Avesh Khan, LSG için ikişer küçük kapı hazırladı.

LSG ve CSK IPL 2022 memeleri

Lucknow Super Giants ve Chennai Super Kings arasındaki maç sırasında taraftarlar tarafından sosyal medyada yayınlanan en iyi meme’lerden bazıları burada.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/lsg-vs-csk-memes-ipl-2022-top-10-funny-memes-today-s-match?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın