Bugünkü 3. T20I maçı için kaptan veya kaptan yardımcısı olarak seçebileceğiniz 3 oyuncu – 14 Haziran 2022


Zimbabve ve Afganistan arasındaki üç maçlık serinin üçüncü ve son T20I’si Salı günü Harare Spor Kulübü’nde başlayacak.

Afganistan, seriyi cebe indirmek için ilk T20I’deki galibiyetini ikinci oyunda 21 koşu galibiyetiyle takip etti. İlk vuruşta, beş kalenin kaybı için yirmi fazladan 170’e ulaşmak onlar için iyi bir çabaydı. Taraf, birkaç erken kaleyi kaybettikten sonra tahtada rekabetçi bir toplam oluşturmak için iyi bir şekilde geri döndü.

Bu arada Zimbabve bir kez daha sopayla boğuştu. En tepedeki Masum Kaia’dan yarım asır geçmesine rağmen, bu süreçte yedi küçük kapı kaybettiklerinden 20 overs’lerinden sadece 149’a çıkmayı başardılar. Ortada tek bir iyi ortaklığı engelleyen Zimbabwe, küçük kapıları kaybetmeye devam etti ve asla gerçekten kovalamaca olmadı.

Afganistan, T20I serisini perçinlemek için topla çok yönlü çaba sarf etti. Zimbabwe, başka bir seri badanadan kaçınmaya çalışacak.

Bu notta, üçüncü T20I öncesinde Dream11 takımınız için kaptan veya kaptan yardımcısı olarak seçebileceğiniz üç oyuncu var.


#3 Sikandar Raza

Sikandar Raza, Zimbabve için T20I serisinde sopayla tutarlı olan tek oyuncu oldu. İlk T20I’de 45 sayı attı ve sonraki oyunda başka etkileyici vuruşlarla devam etti. Raza, 195.24’te bir dört ve dört altı olmak üzere 21 top 41’lik bir hızlı ateş vurdu.

Aynı zamanda kullanışlı bir melon oyuncusudur ve küçük kapıları almamasına rağmen seride oldukça ekonomik olmuştur. Raza, işleri sıkı tutma ve hamurlar üzerinde baskı oluşturma yeteneğine sahiptir.

36 yaşındaki oyuncu, tur boyunca Zimbabve için tutarlıydı. Hem sopası hem de elindeki topla önemli katkılarda bulunabiliyor. Ev sahibi üçüncü T20I’de bir teselli galibiyeti gözüyle bakarken, Raza’nın bir kez daha iyi gelmesi bekleniyor.


#2 Muhammed Nabi

İkinci T20I’de Afganistan için cepheden Mohammad Nabi. Tecrübeli çok yönlü oyuncu ilk önce yenilmez 22 top 43’ü parçaladı ve bu da takımının 170/5’e ulaşmasına yardımcı oldu ve 195.45’lik müthiş bir vuruş oranıyla vurdu.

Sopayla yaptığı başarılardan sonra Nabi, tepedeki iyi ayarlanmış bir Tadiwanashe Marumani’nin anahtar kalesini alırken topla da teslim oldu. Hayati bir atılımla topa müdahale etti.

Nabi, ilk maçta da bir küçük kapı aldı ve Afganistan için oyunu bitirmek için Necibullah ile sonunda durdu. Topa iyi vuruyor, bitirici rolünü üstleniyor. Küçük kapı alma yeteneği ek bir bonus olarak geliyor. Ziyaretçiler 3-0’lık temiz bir süpürme hedefledikleri için Nabi formunu korumaya çalışacak.


#1 Raşid Han

Rashid Khan’ın özellikle oyunun kısa formatında paha biçilmez bir varlık olduğunu söylemeye gerek yok. Kurnaz Afganistan topaç ilk oyunda 1/21’lik sıkı bir büyü yaptı.

İkinci T20I’de, Sikandar Raza ve Ryan Burl’un küçük kapılarını hesaba katarak, dört geçişinden iki küçük kapı aldı. Küçük kalelerin arasında olduğu için topla değerini bir kez daha kanıtladı ve sonunda takımının kazanmasına yardımcı oldu.

Rashid de yarasa ile eşit derecede yeteneklidir. Topu uzun mesafelere çevirebilir ve sopayla da önemli bir oyuncu olmuştur. Afganistan, Salı günkü final maçında çok yönlü görüntüsüne güvenecek.

Hem sopayla hem de topla puan toplama yeteneği için Rashid, Dream11 fantezi ekibinizde olmazsa olmazlardan.


S. Mohammad Nabi 30 artı koşu yapıp bir küçük kapı seçecek mi?

şimdiye kadar 0 oy
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/fantasy-cricket-mantra/zim-vs-afg-dream11-prediction-3-players-can-pick-captain-vice-captain-today-s-3rd-t20i-match-june-14th-2022?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir