Bugünkü 2. ODI maçı için kaptan veya kaptan yardımcısı olarak seçebileceğiniz 3 oyuncu – 2 Nisan 2022


Yeni Zelanda ve Hollanda, 29 Mart Salı günü üç maçlı ODI serisinin ilk maçında kornaya basacak. Karşılaşmaya Hamilton’daki Seddon Park ev sahipliği yapacak.

Tom Latham liderliğindeki The Black Caps, seriye harika bir başlangıç ​​yaptı. 29 Mart Salı günü, ziyaretçileri yedi kaleyle mağlup ettiler. En önemlisi, ev sahibi seride 1-0 öne geçti.

Michael Rippon 67 koşuyla Hollanda takımının en skorer ismi oldu ve iki kaleci de aldı ancak çabaları boşa gitti. Hollanda’nın geri dönüş yapıp dizide hayatta kalıp kalamayacağı henüz belli değil.

Bu notta, Yeni Zelanda ve Hollanda arasındaki ikinci ODI için Dream11 ekibinizin kaptanı veya kaptan yardımcısı olarak seçebileceğiniz üç oyuncuya bir göz atın.


#3 Will Genç

Yeni Zelanda - Güney Afrika - 1. Test: 2. Gün
Yeni Zelanda – Güney Afrika – 1. Test: 2. Gün

Will Young, ODI serisine iyi bir notla başladı. Sağ elini kullanan oyuncu, sekiz dörtlü ve üç altılı yardımıyla 114 top üzerinden mağlubiyetsiz 103 puan aldı. Kiviler hedefi kovaladığında ortada olduğundan emin oldu.

Young ayrıca Henry Nicholls ile ikinci küçük kapı için 162 kişilik bir ortaklığa dahil oldu. Tekrar yola çıkarsa, Hollanda bowling oyuncularının başı büyük belaya girebilir.


#2 Blair Tikner

Yeni Zelanda - Güney Afrika - Test Serisi Önizlemeleri
Yeni Zelanda – Güney Afrika – Test Serisi Önizlemeleri

Blair Tickner, ODI’ye ilk çıkışını serinin ilk oyununda yaptı ve hiçbir şekilde aldatmaktan çekinmedi. Sağ kol pacer, takımı için göze çarpan bir melon oyuncusuydu ve dört küçük kapı aldı ve 10 fazlalık kotasında 50 koşu verdi.

Tickner, Vikramjit Singh, Bas de Leede, Pieter Seelaar ve Logan Van Beek’i görevden aldı. Hollandalı oyuncular, speedster ile yüzleşirken dikkatli olmalı.


#1 Kyle Jamieson

Yeni Zelanda v Bangladeş - 2. Test: 2. Gün
Yeni Zelanda v Bangladeş – 2. Test: 2. Gün

Kyle Jamieson, Test kriketinde Yeni Zelanda için çoğunlukla başarılı oldu, ancak yavaş ama emin adımlarla ODI kriket ölçüsünü alıyor. Bay Oval’deki ilk ODI’de, pacer, bowling oynadığı 9.4’te üç küçük kapı aldı.

Jamieson ayrıca bir bakireyi bowling etti, bu da çizgi ve uzunluk açısından çok fazla tutarlılık gösterebileceğini belirtti. Ayrıca gerekirse sıranın aşağısında da faydalı koşular elde edebilir.


Düzenleyen Ritwik Kumar

canlı anketCANLI ANKET

S. Martin Guptill yarım asırlık gol atacak mı?

Şimdiye kadar 6 oy