Bugün Sky Sports Racing’de: Bear Ghylls, ikinci kovalamaca başlangıcında Uttoxeter’da umut verici bir dönüş yapmak için teklif veriyor | Yarış Haberleri


Uttoxeter, Pazar günü tamamı Sky Sports Racing’de canlı olarak klas Bear Ghylls’in yer aldığı kaliteli bir atlama kartına ev sahipliği yapıyor.

1.23 Uttoxeter – Bear Ghylls çitler üzerinden ilk zaferini istiyor

Nicky Martin her zaman istikrarlı bir yıldız tuttu Ayı Ghylls 2021’de Cheltenham Festivali’nde Birinci Derece Ballymore’da saygın bir dördüncü olarak bitirdiğinde, en yüksek saygıyla ve çitlerin üzerinden bir engelli olduğundan bile daha iyi olacağına söz verdi.

Yedi yaşındaki oyuncu geçen sezon bir sakatlık nedeniyle pist dışında kaldı, ancak geçen ay Carlisle’de Listelenen bir yarışmada geri döndü ve faydalı rakipleri Beauport ve Millers Bank’ın ardından üçüncü sırada hoş bir kovalamaca başlangıcı yaptı.

MI.P. Acemilerin Sınırlı Handikap Takibi (1.23) 140 dereceli at için çok daha dostça bir yarışma gibi görünüyor, James Bowen binmek için rezervasyon yaptırdı.

Stuart Edmunds’un Bangor kazananı da dahil olmak üzere yedi rakiple karşı karşıya. Arizona Kardinal ve dönüş Süper Kurtulan – Jamie Snowden için bir kovalamaca başlangıcı.

Nicky Henderson, daha büyük engellerin üzerinden ilk startı verir. Surrey Görevien son Sandown’da bir Üçüncü Derece yarışmasını yedinci sırada bitirirken görüldü.

Surrey Quest ve Aidan Coleman Warwick'te iş başında
Resim:
Surrey Quest ve Aidan Coleman Warwick’te iş başında

2.33 Uttoxeter – Tizzard’ın The Changing Man’i hat-trick peşinde

Joe Tizzard, gençliğin deneyime karşı zafer kazanmasını umuyor olacak. Değişen Adam galibiyette hat-trick yapmak için yola çıkıyor. QuinnBet Handikap Engeli (2.33).

Beş yaşındaki çocuk, geçen ay Ffos Las’ta akıllı bir zaferle yeni kampanya için döndükten sonra, üçüncü sınıf yarışmasında beş eski rakibe karşı ağırlıkların en altında yer alıyor.

Fergal O’Brien’ın akrep gözü 359 gün sonra ilk kez yeniden ortaya çıkıyor, ancak geçen yıl Newbury’de şiddetli bir sıcakta üçüncü sırada göze çarptıktan sonra standardı iyi belirleyebilir.

Anthony Honeyball’s, 13 Yaşındaki Değişen Adam’dan tam sekiz yaş büyük cip geçen sezon bazı hoş gösterilerle hâlâ bol kalbi kaldığını gösterdikten sonra bir kez daha geri dönüyor.

Jokey Rex Dingle'ın bindiği Jepeck (Ortada), Unibet Veterans'  Sandown Park Raceourse, Sandown'da Unibet Tolworth Engel Günü sırasında Handikap Kovalamacası.  PA Fotoğrafı.
Resim:
Jepeck (ortada) jokey Rex Dingle, Sandown’da Unibet Veterans’ Handicap Chase’i kazandı

12.10 Uttoxeter – Düzenleyen Otorite ve Mevcut Fuar yarışması sıcak acemi

Nicky Henderson son zamanlarda atlarını iyi durumda tuttu ve umut edecek Düzenleyen yetkili makam bu koşuyu devam ettirebilir Cazoo Kızlık Engeli (12.10).

Beş yaşındaki çocuk, Mart ayında etkileyici tampon zaferinin sahnesine geri dönüyor ve James Bowen ile yeniden ortak oluyor.

Donald McCain, ikili noktadan noktaya kazananın hizmetlerini güvence altına almak için 50.000 £’a gitti Mevcut Fuar ve binmesi için şampiyon jokey Brian Hughes’u ayarladı.

Harry’ye Salla 42 gün önce bir Ffos Las tamponu aldı ve Tom Lacey’yi takip etmek istiyor.

Pazar yarış kartları | En son Sky Bet oranları

Uttoxeter’in her yarışını 20 Kasım Pazar günü Sky Sports Racing’de canlı izleyin.
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12750498/today-on-sky-sports-racing-bear-ghylls-bids-to-build-on-promising-return-at-uttoxeter-on-second-chase-start

SMM Panel PDF Kitap indir