Bugün Sky Sports Racing: Modern Games’de Charlie Appleby Classic double’ı kovalarken Prix du Jokey Kulübü zaferi için gidiyor | Yarış Haberleri


Dikiz aynasında Epsom’daki Derby ile dikkatler Chantilly’deki Fransız eşdeğerine çevriliyor, sadece Pazar günü Sky Sports Racing’de canlı.

3.00 Chantilly Appleby yıldızından güçlü İngiltere ve İrlanda mücadelesi

Modern Oyunlar Geçen yıl Birinci Grup kazananını taklit etmeye çalışacak Katar Prix du Jokey Kulübü (3.0) San Marco Bazilikası’na gidin ve French Classic’i ikiye katlayın.

15/15 durak 13’ünden çıkacak olan Charlie Appleby’nin tay, geçen ay ParisLongchamp’ta üst üste dört galibiyet alarak 2000 Fransız Gine’sini harika bir şekilde aldı.

Tekrar gol atmayı çok istiyor ama Aidan O’Brien çifti de dahil olmak üzere yıldızlarla dolu bir rakip listesiyle karşı karşıya. Akropolis ve Ivy Ligi.

Ev mücadelesi tarafından yönetiliyor El Hakeem dört kez Prix du Jokey Kulübü ödüllü antrenör Jean-Claude için. Pistte üç kez kazanan Al Hakeem, Mayıs başında bir çeyrek mil yolculuğunun Listelenen ödülünü alırken kariyerinin en iyisi oldu.

El Bodegon (James Ferguson) ve İmparatorluk Savaşçısı (Andrew Balding) İngiliz takımını tamamlıyor.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Genç antrenör James Ferguson, istikrarlı yıldız El Bodegon’un Sky Sports Racing’de canlı yayınlanan Chantilly’deki Pazar günü Prix du Jokey Kulübü’nde zaferle takımın Birinci Grup çetelesini ikiye katlamasını umuyor

2.20 Chantilly – Hardwicke girişi Bakkal Jack, dünyayı gezme turuna devam ediyor

William Haggas’ın Newmarket üssüne taşınmadan önce Almanya’da iki kez Grup İki kazananı, bakkal jack için Fransa’ya gidiyor Grand Prix De Chantilly (2.20)Tom Marquand binmek için rezervasyon yaptırdı.

Royal Ascot’ta Hardwicke Stakes’te ve Sandown’da Coral-Eclipse’de bir giriş sahibi olan beş yaşındaki çocuk, yeni bahçeye ilk çıkışında Neom Turf Cup’ta beşinci oldu ve şimdi Grup İki şirketine geri dönüyor.

Geçen yılın Prix Ganay kazananı Kısrak Avustralya ParisLongchamp’ın Mayıs ayı başındaki özelliğinin 2022 yenilemesinde dördüncü olarak eve geldikten sonra not düşüyor.

4.20 Chantilly – Haggas için 2 milyon Euro’luk Purplepay yıldızları satın alma

Haggas ve Marquand, 2 milyon Euro’luk satın alma ile Grup İki’yi ikiye katlayabilir Morpay kazanmak için favori Sandringham Ödülü (4.20).

Eski Criterium International üçüncüsü, İrlanda 1000 Ginesi için Curragh’a gönderildiğinde, yeni takım için ilk başlangıcında Grup Bir şirketinde sadece altıncıydı.

Oaks Çiftliği Ahırları Fillies’ Stakes kazananı Fonteyn geçen ay York’ta düzenlenen Listed yarışmasında puanını aldıktan sonra ilk kez Grup şirketine adım attı.

William Buick, Jerome Reynier’in arabasına biniyor Pennin TepeleriJoseph O’Brien’dan ayrıldıktan sonra ilk startında parkur ve mesafe üzerinden geçen sefer Listelenmiş seviyede kazandı.

Pazar yarış kartları I En son Sky Bahis oranları

Chantilly’den her yarışı 5 Haziran Pazar günü yalnızca Sky Sports Racing’de (Sky 415 | Virgin 535) canlı izleyin
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12627627/today-on-sky-sports-racing-modern-games-goes-for-prix-du-jockey-club-glory-as-charlie-appleby-chases-classic-double

Yorum yapın

SMM Panel