“Bugün internetteki en dikkat çekici şey bu!” “İnsan ruhu her şeyi başarabilir”


Tom Willis, genç bir yetişkin olarak kendisi için belirlediği uzun vadeli bir hedefi tamamladı: her MLB basketbol sahasında ilk adımı atmak. Bununla birlikte, onunla ilgili bir şey, kolları olmadan doğmasıydı. Bu onu durdurmadı, çünkü bugün Colorado Rockies maçında ilk adımı atarak hedefini tamamladı.

Willis ayakkabısını çıkardı, topu parmaklarıyla ve ayağının altıyla kavradı ve bir vuruş yaptı. MLB taraftarları, Willis’in mükemmel bir sahada ateş etmesini izlerken kendilerini ilham alamadılar.

@JomboyMedya Güzel. İnsan ruhu her şeyi başarabilir.

Tom Willis gerçekten ilham verici, herkese aklınıza koyarsanız hiçbir şeyin imkansız olmadığını hatırlatıyor. Engellilerle karşılaşan herkes için bir rol modeldir. Harika bir mesajı var ve MLB’nin bunu benimsediğini görmek harika.

Willis, 2002’de engelliler için motivasyon konuşmacısı oldu. 2008’de öğrencilere tenis topları ve frizbiler fırlattığını gösterirken, yerel bir San Diego televizyon kanalı ona rastladı. Televizyon istasyonu, San Diego Padres’in amiral gemisi istasyonuydu.

İstasyonun editörlerinden biri, oldukça iyi bir hızlı topu olduğu konusunda şaka yaptı. Willis, bu kadar iyi bir hızlı top olsaydı, parkta ilk adımı atmasını sağlamaları gerektiğini söyledi. 27 Mayıs 2008’de Padres maçında ilk adımı atmak üzere Petco Park’a davet edildi.

Willis, San Diego’da o kadar büyük bir karşılama aldı ki, bunun engelli insanlar için farkındalık yaratmanın mükemmel bir yolu olacağını düşündü. Daha sonra her MLB parkında atış yapmayı bir hedef haline getirmeye karar verdi.

Bırakın Tom Willis’in konumundaki birini, başarmak için koyduğu bir hedefi gerçekleştiren birini görmek harika. Bir engeli de olan biri olarak yaptığı işler önemli.

MLB’nin Tom Willis’e ilham verecek bir platform vermesi spor için harika

Hiç kimseye bir şeyi yapamayacakları, çünkü yetenekli olmadıkları söylenmemelidir. Nereden geldiğiniz, engeliniz, yaşınız vs. önemli değil. Bir şeye kafa yorarsanız ve yeterince çalışırsanız her şey mümkün.

İnsanlar çoğu zaman engellileri çaresiz görüyorlar ama bu herkese her sorunun bir çözümü olduğunu gösteriyor. Her MLB stadyumunda ilk adımı atma hedefini gerçekleştirdikten sonra, gelecekte onu neyin beklediğini görmek ilginç olacak.


Bugünün MLB oyunlarında biraz aksiyon ister misiniz? Buraya Tıkla 1.000 dolara kadar para yatırma bonusu almak için!
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/baseball/news-this-remarkable-thing-internet-today-the-human-spirit-can-accomplish-anything-mlb-fans-amazed-tom-willis-born-armless-throws-first-pitch-30-major-league-ballparks?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir