“Bu taraftarı Old Trafford’da maç izlemeye davet ediyorum”


Manchester United’ın yıldızı Cristiano Ronaldo, cep telefonunu kırmasına neden olan patlamasının ardından bir taraftardan özür diledi.

37 yaşındaki oyuncu, Cumartesi günü Premier Lig’de Everton’a 1-0 yenildikleri maç boyunca sinir bozucu bir rakama ulaştı.

Maçtan sonra, taraftarların kendisini azarlaması üzerine öfkeyle taraftarların cep telefonunu yere attığı yerde hüsranını dışarı çıkardığı kaydedildi. Şimdi eylemleri için özür diledi ve taraftarı Old Trafford’da bir maç izlemeye davet etti.

Ronaldo Instagram’da şunları yazdı:

“Karşı karşıya olduğumuz gibi zor anlarda duygularla başa çıkmak asla kolay değil. Yine de her zaman saygılı, sabırlı ve güzel oyunu seven tüm gençlere örnek olmalıyız.”

Portekizli yıldız daha sonra yaptıkları için özür diledi.

Patlamam için özür dilerim ve mümkünse bu taraftarı adil oyun ve sportmenliğin bir işareti olarak Old Trafford’da bir maç izlemeye davet etmek istiyorum.”

Ancak, taraftarın Old Trafford’da Manchester United’ın oynadığı şekilde bir maç izlemek isteyip istemediğini merak etmek gerekiyor.

Red Devils, tüm kupa müsabakalarından çıkmalarına ve şu anda Premier Lig’de ilk dördünde bitirmek için mücadele etmelerine neden olan feci bir sezon geçirdi.

UEFA Şampiyonlar Ligi’ne katılma hakkı kazanamazlarsa, Ronaldo 10 yıl sonra ilk kez Avrupa’nın seçkin kulüp müsabakalarında yer almayacak.


Manchester United, Cristiano Ronaldo’nun geleceğini hızlı bir şekilde çözmeli

Cristiano Ronaldo'nun geleceği spekülasyon altında
Cristiano Ronaldo’nun geleceği spekülasyon altında

Eski Juventus forvetinin şu anki anlaşmasını sürdürmek için bir yılı kaldı. Efsanevi forvetin gelecek sezon UEFA Avrupa Ligi’nde sıraya girmesini tasavvur etmekte zorlanan birçok kişiyle geleceğine dair spekülasyonlar devam ediyor.

Güneş Ronaldo’nun Manchester United ile olan sözleşmesinin geri kalanını görmek istediğini bildirdi. Ancak Old Trafford’da büyük bir dönüşüm yaz öncesinde bir dizi kulüple bağlantılı.

Manchester United’da Cristiano Ronaldo’nun yaz aylarında ayrılmaya teşvik edilmesi gerektiği sonucuna varan üst düzey isimler var, ancak Joel Glazer ve yönetim kurulunun ne karar vereceğini göreceğiz. [@draper_rob] #MUFC

Buna göre futbol içeriği, eski Real Madrid yıldızı FC Porto tarafından bir hamle için sıraya giriyor. Primeira Liga’nın, tarafının Şampiyonlar Ligi’ne kalifiye olmaması durumunda Portekiz ligine öne çıkarmak istediği bildiriliyor.

MLS’ye geçiş de lanse edildi, CMIT TV Amerika Birleşik Devletleri’ne bir hamle yapmak için zaten müzakerelerde olduğunu bildiriyor.

Cristiano Ronaldo gelecek sezon nerede oynarsa oynasın, dünya futbolunun zirvesindeki yeri tartışılmaz. Ancak bu sezon hayranları tarafından sevgiyle hatırlanmayacak.


Akshay Saraswat tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/news-i-like-invite-supporter-watch-game-old-trafford-cristiano-ronaldo-apologizes-everton-fan-breaking-phone-manchester-united-loss?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın