“Bu Mbappe’yi istemiyorum”


Real Madrid başkanı Florentino Perez, yaz aylarında Paris Saint-Germain (PSG) forveti Kylian Mbappe’yi kaçırdıktan sonra nihayet açıldı.

2021-22 sezonu boyunca ve hatta ondan önce, 23 yaşındaki Fransız, Los Blancos’a ücretsiz transferle sevildi. Ancak sonunda PSG ile 2025 yazına kadar kulüpte kalmasını sağlayacak üç yıllık bir sözleşme uzatması imzaladı.

Parisli devlerle yeni bir sözleşme imzalamasına rağmen, Florentino Perez gelecekte Kylian Mbappe’yi imzalama umutlarından hala vazgeçmiyor. El Chiringuito TV’ye konuşan Fabrizio Romano), kulüp başkanı şunları söyledi:

“Bence Kylian Mbappé’nin annesi onun Real Madrid’e katılmasını istedi, bunun Kylian’ın her zaman hayali olduğunu biliyor. Mbappé’nin bize katılmasını istediğinden eminim, ama işler değişiyor ve saygı duymak zorundayız. Kylian’a kesinlikle saygı duyuyorum.”

ekledi (aracılığıyla Fabrizio Romano):

“Mbappé ve Real Madrid arasında sonsuza kadar bitti demedim. Bunu asla söylemedim. 3 yıl içinde birçok şey değişebilir. Ama bu Mbappé’yi istemiyorum. Sonuncusu istediğimiz Kylian ile aynı değil. gerçek olanı istedim.”

Ancak Florentino Perez, hiçbir oyuncunun kulüpten daha büyük olamayacağını açıkça belirtti. Perez dedi ki (aracılığıyla Fabrizio Romano):

Real Madrid, kimsenin kulüpten daha büyük olmadığını anlayan oyuncuları almaya her zaman açık olacaktır.”

Florentino Pérez anlatıyor @elchiringuitotv: “Macron, Mbappé’yi aradı, hiç mantıklı değil. PSG ona projenin lideri olmasını teklif etti, bu her şeyi değiştirdi. İstediğimiz Kylian Mbappé’yi görmedim”. ⚪️ #Mbappe“Burada kimse Real Madrid’den büyük değil. Değişmeyecek”.

Los Blancos bir yılı aşkın süredir Kylian Mbappe imzasının peşindeyiz. Daha önceki bir rapora göre ESPN, PSG geçen yaz yıldız forveti için 160 milyon € değerindeki ilk teklifi geri çevirdi. Daha sonra 200 milyon avroluk bir teklife yanıt veremediler.

La Liga devleri, 2022-23 sezonu öncesinde hücumlarına bir yenisini daha eklemeden yapmak zorunda kalacaklar. Ancak Şampiyonlar Ligi final kahramanı Vinicius Junior, kendisini 2026’ya kadar kulüpte tutacak yeni bir sözleşme imzaladı.


Real Madrid, Mbappe’nin PSG’deki sözleşmesini uzatmasının ardından yeni bir forvet için piyasada.

Real Madrid, Manchester City forveti Gabriel Jesus için yeni bir forvet aramaya devam ederken bir hamle ile bağlantılı. Brezilyalı gazeteciye göre André Hernan (aracılığıyla Zor Mücadele), ancak Arsenal, Brezilya’nın imzasını güvence altına alma yarışında hem Chelsea hem de Los Blancos’un önünde.

Bahsedilen kaynağa göre, Carlo Ancelotti’nin tarafı Luka Joviç ve Mariano Diaz’ın yaz aylarında kulüpten ayrıldığını görebiliyordu. PSG forveti Kylian Mbappe’yi kaçırdıktan sonra, Los Blancos saldırılarını güçlendirmek için başka bir forvete ihtiyaçları var.


Sankalp Srivastava tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/news-i-want-mbappe-perez-says-no-one-bigger-real-madrid-refuses-rule-future-move-psg-superstar?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel