“Bu Giannis için bir paket olur, 34 yaşındaki Kevin Durant için bir paket olmaz”


Brooklyn Nets’in All-Star oyuncuları ve Kevin Durant için birkaç seçim istediği bildirildi. Ancak Nick Wright, bunun 34 yaşındaki biri için çok fazla olduğuna inanıyor.

Takımlar KD için paketleri bir araya getirmeye başlamadan önce Utah Jazz, Rudy Gobert’i Minnesota Timberwolves’a takas etti. Utah beş rotasyon oyuncusu ve birden fazla ilk tur draft hakkı aldı.

Kaynakların ESPN’e verdiği bilgiye göre Timberwolves, Malik Beasley, Patrick Beverley, Walker Kessler, Jarred Vanderbilt ve Gobert için çok sayıda ilk tur draft hakkı gönderiyor.

Bir takımın, KD’nin hücumdaki tehdidinin yarısı olmayan Gobert için her şeyi vermeye istekli olduğunu görünce, otomatik olarak Durant’in değerini artırdı. Durant’in Jazz’ın Gobert karşılığında aldığından daha fazlasıyla takas edilmesi bekleniyor.

Ancak Wright, herhangi bir takımın KD için bankayı kırması gerektiğine inanmıyor. First Things First’te iddiasını desteklemek için Durant’in yaşını ve sakatlık geçmişini gösterdi.

“Bir yanlış adlandırmayı düzeltmek istiyorum. İnsanlar Kevin Durant’in NBA tarihindeki en değerli takas varlığı olduğunu söyleyip duruyor. Sanki takas edilen en iyi oyuncu olacakmış gibi. Ama bu sadece yaşı ve sakatlık geçmişi nedeniyle doğru değil. “

Anthony Davis 2019 takasından LA Lakers’a bir örnek verdikten sonra devam etti:

“Eşit değerde olduğunu düşündüğüm takas, Nets’in Harden için takas ettiği zamandı ve Nets’in geri almak istediği şey de buydu. Nets, Harden, Caris LeVert, Jarett Allen için dört birincilik ve dört galibiyet verdi. takaslar.

Nets’in All-Star oyuncuları ve yarım düzine seçim istediğini duyduğunuzda, bu 34 yaşındaki Kevin Durant için olmayacak” dedi. “Bu Giannis’in (Antetokounmpo) paketi olurdu. 34 yaşındaki Kevin Durant’ın paketi olmazdı. O yüzden şu anda Nets’in bunu kabul etmesi gerektiğini düşünüyorum.”

“İnsanlar KD’nin modern NBA tarihindeki en değerli takas varlığı olduğunu söyleyip duruyor. Yaşı ve sakatlık geçmişi çok iyi değil. 26 yaşında ve PG13 takası daha değerliydi. Nets’in All-Star oyuncuları ve 6 seçim istediğini duyduğunuzda, 34 yaşındaki bir KD için bu olmayacak.”—@getnickwright

Durant’in katıldığı herhangi bir takım otomatik olarak şampiyonluk adayı olacak. Ancak, kendilerine en iyi kazanma şansını vermek için, başka bir All-Star kalibreli oyuncuyla eşleşmesi gerekiyor.

Phoenix Suns, Kevin Durant’ın en çok tercih ettiği destinasyon. @ZachLowe_NBA)

Phoenix Suns, Durant’in tercih ettiği iniş noktası olmasına rağmen, anlaşmayı tamamlayacak parçalara sahip olmayabilirler. Devin Booker ve Chris Paul dokunulmazken, bir NBA yöneticisi Nets için diğer takas edilebilir varlıkların yeterli olacağını düşünmüyor.


Kevin Durant, Brooklyn Nets ile şampiyon olamadı

Brooklyn Nets'ten Kevin Durant ve Kyrie Irving
Brooklyn Nets’ten Kevin Durant ve Kyrie Irving

Nets, 2019’da sakatlanan bir Durant’i kadrosuna kattı ve onun yeteneklerine olan tam güveninin bir göstergesiydi. Şehre şampiyonluk getirecek kişinin o olacağına inanıyorlardı.

Ne yazık ki Nets, Durant’in takımla geçirdiği üç yılın ardından şampiyonluğa ulaşamadı. İlk sezonunda oynamamasına rağmen, iki denemede Doğu Konferansı yarı finalini geçemedi.

2021’de sakatlıklar olmasa da daha ileri gitme şansları vardı. Kyrie Irving ve James Harden’ı yarı finalde kaybettiler ve seriyi nihai şampiyonlar Milwaukee Bucks’a kaybettiler.

TARAMA TAMAMLANDI 🧹 @celtics Seriyi 4-0 kazanmak için geç bir Nets hücumunu erteleyin! https://t.co/lwO3Psk6Li

Geçen sezon, ilk turda Boston Celtics tarafından süpürüldüler. Gelecek sezon, KD’nin 2021 sezon dışında imzaladığı dört yıllık sözleşme uzatmasının ilki olacak olsa da, o bir Net olmayabilir.


Sankalp Srivastava tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/basketball/news-that-package-giannis-package-34-year-old-kevin-durant-nick-wright-believes-kd-valuable-trade-asset-modern-nba-history?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir