“Bu geceki maçla ilgili içimde kötü bir his var” “Dylan Cease ile karşı karşıya kalan Tigers’tan bıktım”


Detroit Tigers son zamanlarda ivme kazanıyor, ancak bu gece Chicago White Sox’un başlangıç ​​oyuncusu Dylan Cease’de bir tuğla duvara çarpabilirler. Son zamanlarda baskın çıktı. Son dört başlangıcında, inanılmaz bir 0.78 kazanılan çalışma ortalamasına sahip.

Sezonda 34-47 olan Detroit Tigers, Cleveland Guardians’ın etkileyici bir seri taramasından yeni çıktı. Seriye girerken, Tigers üç maçtan ikisini alttan besleyen Kansas City Royals’a bırakmıştı.

Muhafızlara karşı bir süpürme tamamen beklenmedik bir şeydi. Bazı hayranlar, Tigers’ın sürekli kaybetmelerinden nihayet yeni bir sayfa açıp açamayacağını sordu. Çok iyi olabilirler, ancak bu hafta sonu White Sox’a karşı olan seri bunu test edecek.

Ev serisine giren Chicago White Sox’un kendi sorunları var. Bu sezon ligin en iyi takımlarından biri olmaları bekleniyordu ancak 39-41’lik bir yenilgiden başka bir şey elde edemediler. American League Central’da Guardians ve Minnesota Twins’in arkasında üçüncü sıradalar.

Starter Dylan Cease bunu değiştirmek için elinden gelen her şeyi yapıyor. Mayıs ayının sonundan beri durdurulamıyor. 29 Mayıs’tan 2 Temmuz’a kadar yediden fazla start alan Cease, 6-1’lik bir rekorla 0.46 ERA’ya sahip. Bu zaman diliminde nadiren beşten fazla vuruş vuruşu yaptığı için eleştiri aldı, ancak istatistikler hala geçerli.

Dylan Cease ile karşı karşıya kalan kaplanlardan bıktım

Durdurmak zor ve Detroit Tigers hayranları bunu biliyor.

Bu geceki oyunla ilgili içimde kötü bir his var. Çok fazla Dylan Durdurma, Tigers konuşmasına karşı yenilmez. umarım yanılıyorumdur

Tigers, yanlarında dört ardışık galibiyet ivmesine sahip olabilir, ancak Dylan Cease’in hakimiyetinin üstesinden gelmek için yeterli olacak mı?

Detroit Tigers taraftarları bu gece Chicago White Sox atıcısı Dylan Cease ile karşılaşmaktan endişeli

Chicago White Sox başlangıç ​​atıcısı Dylan Cease, 29 Mayıs'tan bu yana 0.46 ERA'ya sahip.
Chicago White Sox başlangıç ​​atıcısı Dylan Cease, 29 Mayıs’tan bu yana 0.46 ERA’ya sahip.

Son başarısı ve Tigers’ın bu sezonki kötü siciliyle, bahisçiler bu gece galibiyeti almak için Duruş’un tarafını tutuyorlar.

Dahası, Kaplanlar tarihsel olarak Ateşkes’e karşı pek başarılı olmadılar. Dört yıllık kariyeri boyunca onlara karşı 9-0.

Dylan Cease, Tigers karşısında çıktığı 10 kariyerinde 9-0. Bu gece galibiyeti -115’te kaydetmesini sağlayabilirsiniz.

Dahası, Cease, Detroit Tigers’a karşı iki alt ERA kariyerine sahip.

Bunun bu gece ortaya çıkması durumunda;), CWS marş Dylan Cease, Tigers’a doğrudan sahip oldu. 1.91 ERA ile 10-0 ve Detroit’e karşı oynadığı son altı maçın beşinde bir veya daha az koşuya izin verdi. –Ayrıca Jose Abreu, Tigers atışlarını öldürür (.350/.409/.591, 1.0 OPS, 27 HR, 113 RBI, 134 G)

Durdurma, bol miktarda meyilli atarken aynı zamanda tahtadan kaçar.

Dylan Cease için Tigers’a karşı 8+ vuruşlu pervaneyi almadığınızı hayal edin sheeeeesh

Cease’in tek zayıflığı, vurarak yürüme eğilimidir. Ligdeki dokuz vuruş başına en kötü yürüyüş oranlarından birine sahip.

Yazma sırasında, Detroit Tigers ikinci devrede Chicago White Sox ile 0-0 berabere kaldı.


Jodi Whisenhunt tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/baseball/i-bad-feeling-tonight-s-game-tired-tigers-facing-dylan-cease-detroit-tigers-fans-dreading-tonight-s-game-chicago-white-sox-ace-dylan-cease-takes-mound?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir