“Bu fikri sevdim” “Hak ettiği uğurlamayı gerçekleştir”


Albert Pujols, 2022’nin MLB kariyerinin son sezonu olacağını açıkladı. Bu duyurudan bu yana hayranlar, St. Louis Cardinals efsanesini uğurlamak için mükemmel bir yol arıyorlardı ve bulmuş olabilirler. CBA’daki bir madde sayesinde, komisyon üyesi All-Star Oyun kadrolarına efsaneler ekleme yeteneğine sahip.

Ken Rosenthal, Twitter aracılığıyla bu olasılığı ilk bildiren oldu ve MLB hayranlarının umutlarını gökyüzüne gönderdi.

Albert Pujols, şanlı kariyeri boyunca 10 All-Star seçimi ve üç MVP’si ile oyunun efsanesinin tanımıdır. Taraftarlar, efsaneyi büyük bir sahnede onurlandırmak için bir kez daha istiyorlar ve All-Star Maçı mükemmel bir mekan.

Bu senaryonun gerçekleşmesi için yapılması gereken tek şey Beyzbol Komiseri Rob Manfred’in taraftarları dinlemesidir. Maddeyi kullanmak lehinde bu çığlığı duyar ve kabul ederse, MLB taraftarları sevinecek.

Bu olursa, Los Angeles’taki All-Star Maçı şenlikleri başka bir seviyeye taşınacak.

MLB taraftarları, All-Star maçında Albert Pujols’u görmek için can atıyor

Beyzbolda bir şeyi değiştirme fikrinin neredeyse evrensel olarak desteklenmesi nadirdir. Albert Pujols, All-Star kalibresinde bir sezon geçirmiyor olsa da, taraftarlar bu senaryo için bir öncelik olduğuna inanıyor.

New York Yankees efsanesi Derek Jeter, o sezonki kariyerinin ortalamalarının altında olmasına rağmen 2014 All-Stars’a seçildi. Bu All-Star Maçı, oyunun efsanesine büyük bir veda olarak hizmet etti ve şimdi bunun tekrarlandığını görebiliyoruz.

Pujols, MLB tarihindeki en efsanevi vuruculardan biridir ve bu hareketin onurlandıracağı şey budur. Ona son bir büyük platform vermek, her yaştan hayran için muazzam bir manzara olurdu.

Rob Manfred liderliği için sürekli ateş altında ve bu onu yeni bir ışık altında boyayabilir. Bu, oyunun tarihini anlayan özel hayranlara hitap ediyor ve aynı zamanda sıradan izleyicilerden de bolca destek alıyor.

Bu, All-Star Maçını daha da heyecanlı hale getirmenin kolay bir yolu olacaktır. Pujols’un oyun sırasında bir dingere çarptığını hayal edebiliyor musunuz? O anın potansiyel elektriği inkar edilemez.

Son sezonunda, Albert’in onursal bir All Star olması harika olurdu ve kimsenin bununla bir sorunu olmamalıydı. twitter.com/Ken_Rosenthal/…

Pek çok hayran bunun kararı kafanın değil kalbin vermesi gerektiğine inanıyor. Elbette, Albert Pujols 2022’de All-Star sayılarına sahip değil ama yine de bu yeri hak ediyor.

MLB All-Star Maçı hızla yaklaşıyor ve kadroya bir efsane ekleme potansiyeli taraftarları ateşledi. Görünüşe göre bu kararı durdurabilecek hiçbir şey yok. Her şey Rob Manfred’in beyzbol hayranlarıyla aynı fikirde olmasına bağlı.


Jodi Whisenhunt tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/baseball/news-love-idea-make-happen-send-deserves-mlb-fans-push-albert-pujols-sent-all-star-game-possibility-legends-selection-revealed?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir