“Bu çekimlerden bazıları, daha önce hiç görmemiştim”


Yeni Zelanda kaptanı Kane Williamson, Suryakumar Yadav’ın Maunganui Dağı’ndaki ikinci T20I’de gördüğü en iyi vuruşlardan biri olduğunu söylemekten başka söyleyecek bir şeyi yoktu. Williamson, ev sahibi 65 turla kaybettiği için sağ elini kullanan vurucunun vuruşlarının fark olduğuna inanıyor.

Bir numaralı T20I vurucusu olan Yadav, turistleri 191’e çıkarmak için 51 teslimatta yenilmemiş 111’i vurarak muhteşem formunu sürdürdü. 32 yaşındaki oyuncu, üç numaraya geldikten sonra 11 dört ve yedi altı vurdu.

Maçtan sonra konuşan Kiwi kaptanı, Hintli vurucunun yaptığı şutlardan bazılarını gördüğünü hatırlamadığını söyledi. 32 yaşındaki oyuncu, ev sahiplerinin Hardik Pandya liderliğindeki Hindistan tarafından iyice geride bırakıldığını itiraf etti.

“En iyi çabamız değildi. Surya’nın vuruşları bu dünyanın dışındaydı. Gördüğüm en iyi vuruşlardan biri. Bu şutlardan bazılarını daha önce hiç görmedim. Olağanüstüydüler, isabetli değildik. Topla ivme alamadık, yeterli kaleci alamadık ve sopayla da ivme alamadık. Sinir bozucuydu. Yine Suryakumar hakkında söyleyeceğim, onun vuruşları fark yarattı.”

Aynı zamanda kariyerinin ikinci T20I yüzüydü; Temmuz’da Nottingham’da İngiltere’ye karşı 117’yi vurmuştu. Ancak Yadav ve Ishan Kishan dışında hiçbir Hintli vurucu 40 turu geçmedi.


Yeni Zelanda ivme bulamayınca Kane Williamson yavaş bir elli puan aldı

Kane Williamson, 192'yi kovalarken Hindistan'a karşı yavaş bir elli sayı attı. (Resim Kredisi: Twitter)
Kane Williamson, 192’yi kovalarken Hindistan’a karşı yavaş bir elli sayı attı. (Resim Kredisi: Twitter)

Bu sırada Kiwis, vuruşların ikinci topunda Finn Allen Bhuvneshwar Kumar’a düşerken, sopayla ivme kazanmak için mücadele etti. Kaptan, 52 atışta 61 atışla en yüksek puanı alırken, karşı taraftan yeterli desteği bulamadı.

Çok yönlü Deepak Hooda, Hindistan 1-0 öne geçerken 2.5-0-10-4 rakamlarıyla bowling oyuncularının tercihi oldu. Üçüncü ve son T20I, Salı günü Napier’de yapılacak.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası

Aatiya Alim Qazi tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-some-shots-i-ve-never-seen-before-kane-williamson-awe-suryakumar-yadav-s-hundred-new-zealand-2nd-t20i?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir