“Bu bir ay içinde ölecek”


KESİNLİKLE, Mustafa Ali tarafından yönetilen eski bir WWE grubudur. Dominik Dijakovic, Mace ve diğer eski WWE yetenekleri de dahil olmak üzere çok sayıda yetenekli yıldızdan oluşuyordu.

Sportskeeda Wrestling’in son bölümü hakkında konuşan RAW Lejyonu, Vince Russo, KESİNLİKLE kendi yorumunu yaptı. Daha önce USA Network için bir danışman olarak çalıştığını iddia etti ve hizip fikrini eleştirdi.

Fikrin ilk ortaya atıldığı zamanı hatırladı ve TEŞEKKÜR’ün bir ay içinde ‘öleceğini’ hissetti:

“Altı kişi ve kayıt için, kayıt için, size söyledik. Kardeşim, bunu USA Network’e sattılar, en büyük şey olacakmış gibi. Bana bunu söylediğinde, yüksek sesle güldüm ve dedim ki, ‘ Kardeşim, bu korkunç. Bu hiçbir yere gitmiyor ve bu bir ay içinde ölecek çünkü böyle şeyleri nasıl yapacaklarını bilmiyorlar ve aynen öyle oldu.” dedi Russo. [35:43 – 36:06]

Sportskeeda Wrestling’s Legion of RAW’ın en son sürümünü izleyin:

youtube kapağı

Kaçırdıysanız, RAW sonuçlarına göz atabilirsiniz. burada.


Vince Russo, WWE’de KESİNLİKLE lideri olduktan sonra Mustafa Ali’nin karakter değişikliğini eleştirdi.

Vince Russo geçtiğimiz günlerde Mustafa Ali’nin bir kanun kaçağı grubunun lideri olduktan sonra nasıl bebek suratına dönüştüğünü sorgulamıştı.

Aynı baskıda konuşan RAW LejyonuRusso, aşağıdakileri belirterek Ali ve TEŞEKKÜR’e ateş etti:

Russo, “Kardeş, adam, tekrar söyleyeceğim ve Ali, istediğin kadar DM atabilir ve bana bir ho* diyebilirsin ve bana hangi isimlerle hitap etmek istersen” dedi. “…Aylarca televizyon izlemeden bu olayı görmeden bir kanun kaçağı grubunun liderinden bebek yüzlü gidemezsin. Işığı görmen için bir şeyler olması gerekiyor, sonra insanların sempatisini alıyorsun, deniyorsun. Yanlışlarını yazmak için. Bunların hiçbiri olmadan kardeşim, o grubun lideri olduğun gerçeği, kilisede büyük bir osuruktu.Senden bu kokuyu alacak tek şey yazmak ve hikaye ve gördüm ışık, kendimi kurtaracağım. Tek yol bu.”

Ali, bu haftaki Pazartesi Gecesi RAW’da The Miz’i yendi. Yakın gelecekte WWE Birleşik Devletler Şampiyonası’nda bir şans daha alıp almayacağı henüz belli değil.

Bu makaleden herhangi bir alıntı kullanılıyorsa, lütfen YouTube videosunu ekleyin ve Sportskeeda Wrestling’e teşekkür edin.

CM Punk WWE’ye mi dönüyor? AEW’si gerçekten bitti mi? Bir güreş efsanesi fikrini söylüyor burada

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-this-going-dead-month-ex-wwe-writer-claims-laughed-loud-idea-retribution-faction-exclusive?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir