BTS’den J-Hope, uzun zamandır beklenen solo albümü Jack in the Box’ı duyurdu.


Uzun bir bekleyiş ve uzun bir bekleyişin ardından hayranlar, BIGHIT MUSIC’in nihayet BTS üyesi J-Hope’un uzun zamandır vaat ettiği solo albümünü duyurduğunu öğrenince çok sevinecekler. Kutudaki Jack.

BTS’in ara verdiklerini açıklamasının ardından, K-pop efsanelerinin hayranları, BTS’in “İkinci Bölüm”ünde en sevdikleri idoller için sırada ne olduğunu merak ediyorlardı. Görünüşe göre J-Hope nihayet yepyeni bir albümle solo bir sanatçı olarak yolculuğuna çıkıyor ve hayranlar heyecanlarını tutamıyor.


J-Hope’un Kutudaki Jack Temmuz’da çıkacak

25 Haziran Cumartesi günü, BIGHIT MUSIC sosyal medya platformlarında J-Hope’un ilk solo girişimi için bir teaser yayınladı.

Teaser, albümün adını renkli kareli bir arka planda önce J harfini göstererek duyuruyor. Ardından, tam adı, Kutudaki Jack, psychedelic arka plan hızla değiştikçe görünür ve döner. Kısa videonun akılda kalıcı bir melodisi ve ritmi var, bu da hayranların K-pop idolünün solo çıkışından beklentilerini artırıyor.

Teaser ile birlikte BIGHIT, Weverse hakkında albümü duyuran resmi bir açıklama da paylaştı.

Dediler:

“J-hope’un solo albümü “Jack In The Box”ın yayınlandığını duyurmak istiyoruz. BTS, üyelerin grup ve bireysel aktivitelerini uyumlu bir şekilde yürütecekleri yeni bölümünde sayfayı çevirdi. J-Hope, BTS’in bu yeni yolculuğa başlayan ve solo albümünü yayınlayan ilk üyesi olun.’

Ajans, hayranlara şarkıcının albümün isimlendirmesinin ardındaki düşünce süreci hakkında daha fazla bilgi verdi:

“Jack In The Box” albümünün başlığında da ifade edildiği gibi solo albüm, onun kalıpları kırma ve daha da büyüme arzusunu temsil ediyor.”

Açıklama, çıkış tarihinin açıklanmasıyla sona erdi ve tüm bu değerli bilgileri bir kerede almayı beklemeyen hayranları sevindirdi.

“1 Temmuz’da yayınlanacak ön yayınlanmış parçasından başlayarak, j-hope’un bir sanatçı olarak yaratıcı kimliğini gösterecek çeşitli içerikler tanıtılacak. Lütfen bizi izlemeye devam edin, albüm hakkında size daha fazla ayrıntı vermeye devam edeceğiz.”

Önceden yayınlanmış parça 1 Temmuz 2022’de KST göre 13:00’te sunulacak olsa da, hayranların tüm parçaları 15 Temmuz 2022, KST göre 13:00’e kadar beklemesi gerekecek.


Fan tepkileri

Jung Ho-seok’un yanında yer alan şarkıcının hayranları, haberi öğrendikten sonra heyecanlarını sosyal medyadan paylaştı.

İlk j-hope solo albümü “Jack In The Box” 15 Temmuz’da çıkıyor.İlk yayın öncesi single 1 Temmuz’da çıkıyor.

İdol, kısa bir süre önce yaklaşmakta olan girişimi için heyecan yaratmıştı. Grubun bir süredir kendi yollarına gittiğine değinen açıklamada, şunları kaydetti:

“BTS’nin kişisel albümlerdeki açılış konuşmasını değiştirme zamanı geldi gibi görünüyor… Bu benim başlangıcım ama solo albümüm için hazırlanıyorum.”

tesadüfen, Kutudaki Jack Zaten bir hayranı var ve bu BTS lideri RM’den başkası değil. RM’ye göre, yaklaşan albüm estetik ve göze hoş geliyor.


Ek olarak, J-Hope kısa süre önce 31 Temmuz 2022’de düzenlenecek Lollapalooza müzik festivalinde manşetlerden biri olarak ilan edildi ve onu solo sahneye çıkan ilk BTS üyesi yaptı.


Mohini Banerjee tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/pop-culture/news-bts-j-hope-announces-long-awaited-solo-album-jack-box?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir