Bryan Danielson’ın yerine eski WWE Süperstarı mı olacak?


Bryan Danielson ne yazık ki her ikisini de kaçıracak yasak kapı PPV’nin yanı sıra Kan ve Bağırsaklar AEW Double or Nothing’deki Anarchy at Arena maçı sırasında yaşadığı açıklanmayan bir yaralanma nedeniyle maç.

Eski WWE Süperstarı Johnny Gargano kısa süre önce bu Pazar Chicago’da olacağını duyurdu ve garip bir tesadüf yarattı. Danielson değiştirilecekken, Gargano çıkış yapan yıldız olabilir mi?

Süre Gargano duyurdu 26 Temmuz’da The Chicago Card Show için Chicago’da olacağını söyleyen yıldız, bunun sadece bir tesadüf olduğuna dikkat çekti.

“Size söz veriyorum, bu gülünç derecede tesadüf ve aylardır rezerve edilmiş. Sadece 8 saat kadar Chicago’da olacağım! * Ayrıca bunu söylerken fark ettim ki, sadece %5’iniz gerçekten anlattığıma inanacak. doğrusu.” – Johnny Gargano Tweetledi.

Size söz veriyorum, bu gülünç derecede tesadüf ve aylardır rezerve edilmiş durumda. Sadece 8 saat kadar Chicago’da olacağım!*Bunu söylerken fark ettim ki sadece %5’iniz gerçekten doğruyu söylediğime inanacak. 🤣

Bryan Danielson’ın oyuncu değişikliği, yazılı olarak resmi olarak açıklanmadı ve Gargano’nun görünüşü şu anda sadece tesadüfi olarak kaldı. Ancak Danielson, seçtiği yedek oyuncunun “Chris Jericho’nun kafasını tekmeleyeceğini” ve Johnny Wrestling’in vuruşlarıyla tanındığını kaydetti.

En son AEW Dynamite sonuçlarını yakalamanız mı gerekiyor? aracılığıyla kontrol edin bu bağlantı.

Bryan Danielson’ın yerine Blackpool Combat Club’ın en yeni üyesi olacak.

Excalibur’un AEW Dynamite sırasında yaptığı duyuru, The American Dragon’un yerine geçen oyuncunun The Blackpool Combat Club’da kendisine katılacağını doğruladı. Bu nedenle, Pazar günü ayakkabılarını dolduran kişi, savaştan zevk alacak ve iyi bir dövüşü sevecektir.

Bryan Danielson’ın güreş endüstrisinde çok fazla geçmişi var, yani herkes olabilir. Johnny Gargano’nun Chicago’daki görünümü tartışmalı hale gelirse, taraftarlar Cesaro ve Jonathan Gresham’ı olası yedekler olarak da getirdiler.

Hayranların Bryan Danielson’ın yerini hangi yıldızın aldığını görmek için bu Pazar Yasak Kapı PPV’sini yakalamaları gerekecek.


Eski bir Royal Rumble kazananı, Johnny Depp gibi becerildiğini söylüyor. Daha fazla ayrıntı burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/aew/news-bryan-danielson-s-replacement-former-wwe-superstar?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel