“Brows gibi”


Baker Mayfield draması nihayet eski Cleveland Browns oyun kurucusunun Carolina Panthers’a takas edilmesiyle sona erdi. 2017 Heisman Trophy kazananı, zaten Sam Darnold ve Matt Corral’ın bulunduğu bir oyun kurucu odasına katıldı. Raporlara göre, yeni alınan oyun kurucu başlangıç ​​pozisyonu için rekabet etmek zorunda kalacak.

Eski 1. genel seçim Baker Mayfield, şartlı bir 5. raunt için takas ediliyor ve Cleveland, kalan kontratının yarısını neredeyse Browns kadar yiyor.

Anlaşmanın detayları NFL dünyasında birçok kişi tarafından dikkatle incelendi. Browns, oyun süresine bağlı olarak dördüncü tur seçime dönüşebilecek koşullu bir beşinci tur seçimi aldı. Ayrıca eski Browns QB sözleşmesinin kalanından 10.5 milyon dolar ödeyecekler. Eski NFL hücum oyuncusu Rich Ohrnberger düşüncelerini Tweetledi ve kötü yönetilen bir takımın başka bir kafa karıştırıcı hamlesine işaret etti.

“Eski 1. genel seçim Baker Mayfield, şartlı bir 5. raunt için takas ediliyor ve Cleveland kalan kontratının yarısını neredeyse Browns kadar yiyor.”

Bu anlaşmanın yanı sıra, Browns en son Deshaun Watson’ı ligdeki en yüksek ücretli ikinci oyun kurucu yaptı. Browns ayrıca 2022’de oynamama ihtimalinin yüksek olduğunu da biliyordu. Watson, cinsel suistimal suçlamaları nedeniyle bu sezonu kaçırırsa, yine de yaklaşık 45 milyon dolarlık tam sözleşme bonusunu alacak. Ayrıca saha dışındaki bir sezon için sadece 1 milyon dolar kaybedecek.

Mayfield, Panthers koşu oyunu ve geniş alıcıda yetenek ile başka bir olumlu konuma geliyor

Browns’ın oyun kurucu pozisyonunda başarısızlık geçmişi var. Baker Mayfield, bir zamanlar Browns franchise adamı olarak düşünülse de, takımın devam eden oyun kurucu sıkıntılarına sadece bir başka katkı. Ve Watson muhtemelen iki yıla kadar sahalardan uzak kaldığı için sahaya geri döndüğünde nasıl görüneceğini söylemek zor.

Eski Oklahoma Sooner’a gelince, başlangıç ​​işini kazanmak için Carolina’da Darnold’u kolayca geride bırakabileceğini düşünmek gerekir. Christian McCaffery sağlıklı kalabiliyorsa ve silahları arasında geniş alıcılar DJ Moore ve Robby Anderson, elverişli bir konumda olmalı.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/news-as-browns-gets-former-nfl-star-trolls-nfl-franchise-letting-go-baker-mayfield-peanuts?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir