Brooks Koepka, PGA Tour’un 2024’ten itibaren para ödülünün artışını duyurmasıyla LIV Golf’e katıldı | Golf Haberleri


Brooks Koepka, LIV Golf Invitational serisine katılırken Dustin Johnson, Bryson DeChambeau ve Phil Mickelson’ı takip etti; eski dünya No. 1 ve dört kez büyük kazanan 30 Haziran’da Oregon’da ilk kez yarışacak

Son Güncelleme: 22/06/22 18:32

Dört kez büyük kazanan Brooks Koepka, PGA Tour’dan ayrılan ve Suudi destekli LIV Golf Invitational serisine katılan en son ünlü oyuncu olarak onaylandı.

Eski dünya No. 1, Connecticut’taki bu haftaki PGA Tour Travellers Şampiyonası’ndan çekildi ve bir sonraki 30 Haziran’da Oregon’da sezonun ikinci LIV serisi etkinliğinde yarışacak.

Breakaway serisine katılan Dustin Johnson, Bryson DeChambeau ve Phil Mickelson’ı takip ediyor.

LIV Golf CEO’su ve komisyon üyesi Greg Norman, “Brooks Koepka’nın son beş yılda golf oyunu üzerindeki etkisinin küçümsenmesi mümkün değil” dedi.

“Dünyanın en seçkin oyuncularından biri olarak bir şampiyonluk geçmişi ve başarı rekoru taşıyor.

“Brooks’un eklenmesi, ilk sezonumuzda ivme kazanırken ve geleceğe bakarken LIV Golf’ün bir araya getirdiği inanılmaz alanların bir başka örneği.”

Eski dünya bir numarası Rory McIlroy, Brooks Koepka'nın Suudi destekli LIV Invitational Series'e katılma kararına şaşırdığını söyledi.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Eski dünya bir numarası Rory McIlroy, Brooks Koepka’nın Suudi destekli LIV Invitational Series’e katılma kararına şaşırdığını söyledi.

Eski dünya bir numarası Rory McIlroy, Brooks Koepka’nın Suudi destekli LIV Invitational Series’e katılma kararına şaşırdığını söyledi.

Eski dünyanın 1 numarası Rory McIlroy, LIV serisine geçen bazı golfçülerin “ikiyüzlü” davranışları karşısında şaşırdığını söylüyor.

PGA Tour, 2024’ten itibaren para ödülü artışlarını içeren LIV serisiyle rekabet etme planlarını açıkladı.

Takip etmek için daha fazlası

Brooks Koepka, PGA Tour'un 2024'ten itibaren para ödülünün artışını duyurmasıyla LIV Golf'e katıldı | Golf Haberleri

En iyi fiyatları alın ve Birleşik Krallık ve İrlanda genelinde 1.700 kurstan birinde bir tur rezervasyonu yapın
Kaynak : https://www.skysports.com/golf/news/12040/12638678/brooks-koepka-joins-liv-golf-as-pga-tour-announces-increases-in-prize-money-from-2024

Yorum yapın

SMM Panel