“Brock Lesnar’ı seviyorum” – En iyi kadın süperstar 10 kez WWE Dünya Şampiyonu hakkında dürüst görüşlerini paylaşıyor


Lacey Evans, 10 kez WWE Dünya Şampiyonu Brock Lesnar’a olan hayranlığını ifade etmekten çekinmedi.

Beast Incarnate, geçen hafta Roman Reigns’e karşı intikam almak için SmackDown’a geri döndü. Kabile Şefi, kendisine yenecek kimsenin kalmadığından bahsederken Riddle’a karşı başarılı unvan savunmasını kutluyordu. Ancak Lesnar, gösterinin kapanış anlarında güçlü bir açıklama yaparak The Bloodline’ı şaşırttı.

En son görünüşü sırasında WWE’nin The Bump’ı, Lacey Evans, Brock Lesnar’dan hoşlandığını söyledi ve onu kötü olarak selamladı***. Birçok kez şampiyonun SmackDown’daki sürpriz dönüşü için hayranlar kadar heyecanlı olduğundan bahsetti ve şunları söyledi:

“Brock Lesnar’ı seviyorum. Bence o kötü bir ***. Bunu söylememe izin var mı? O kötü bir***. Evet, bu yüzden herkes kadar heyecanlıydım. O geldiğinde, biliyorsun ki o binadır.” (9:05 — 9:15)

Evans, kalabalığın Lesnar’ın görünüşüne tepkisini gündeme getirdi. Bu bölümün videolarının, arenada yankılanan meydan okuyan popun hakkını vermediği konusunda ısrar etti. O şunları söyledi:

“Bence orada canlı olmak, bunun gibi videolar gibi, bunu yapmıyor [pop for Brock Lesnar] adalet. Gürültü, kalabalık, duygular, gerçekten orada olana kadar deneyimleyemezsiniz. Geri izlediğimde, vahşi gibiyim!” (11:16 – 11:28)

Bölümün tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz:

youtube kapağı

Brock Lesnar’ın dönüşüne şaşıran Roman Reigns, herkesin ringi terk etmesini istedi. Canavar Enkarne, Kabile Şefine doğru yürüdü ve bir el sıkışma teklif etti. İkincisi hareketi geri vermeye çalıştığında, Lesnar onu acımasız bir F5’e maruz bıraktı.

Kısa bir süre sonra, The Usos aynı kaderi paylaştı ve üç Bloodline üyesi de daha fazla cezadan kaçmak için kare çemberden uzaklaştı. Gösteriden sonra, Brock Lesnar’ın önümüzdeki ay SummerSlam’de Undisputed WWE Evrensel Şampiyonası için Roman Reigns’e meydan okuyacağı doğrulandı.


Lacey Evans, yüksek bahisli bir WWE maçında kendisine bir yer ayırdı

Evans, bu yılki Money in the Bank maçına katılmaya hak kazanan ilk kadın WWE Süperstarı oldu. Bu ayın başlarında yerini ayırtmak için Xia Li’yi yendi. Evans, Raquel Rodriguez ve Shayna Baszler arasındaki Eleme Maçı sırasında konuk yorumcuydu.

Rodriguez, SmackDown’dan sıralamaya giren ikinci süperstar oldu. WWE, bu haftaki bölüm için Aliyah ve Shotzi arasında mavi markadan üçüncü yarışmacıyı belirleyecek bir eleme maçı daha onayladı.


Yukarıdaki alıntılardan herhangi birini kullanırsanız lütfen H/T Sportskeeda Güreşi ve YouTube videosunu gömün.


Eski bir WWE yazarı Jeff Hardy’nin güreş işini bırakması gerektiğini düşünüyor. Daha fazla detay burada
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-i-like-brock-lesnar-top-female-superstar-shares-honest-opinion-10-time-wwe-world-champion?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel