Brock Lesnar ve Roman Reigns, SummerSlam’den sonra görünüşte tekrar karşı karşıya gelecek


Brock Lesnar ve Roman Reigns bu yıl SummerSlam’de tekrar karşı karşıya gelecek. Karşı karşıya gelecekleri son maç olarak kurgulanırken, iddia doğru olmayabilir.

Tribal Chief, WrestleMania 38’de Brock Lesnar’ı yenerek Tartışmasız Evrensel Şampiyonu oldu. O zamandan beri, geçen ay SmackDown’da Riddle’ı yendiği için unvanlarını yalnızca bir kez savundu. İkinci şampiyonluk savunması SummerSlam’deki Last Man Standing maçında yine Lesnar’a karşı olacak.

Dave Meltzer Güreş Gözlemcisi Bülteni kendilerine bunun iki adamın karşı karşıya geleceği son sefer olmayacağı söylendiğini kaydetti.

“İkisi arasında son kez bir araya geldikleri için bu maç için bir promosyon baskısı oldu, ancak bize bunun resmi olduğunu düşünmedikleri söylendi çünkü ya bir yaralanma durumu veya başka bir durum nedeniyle tekrar ihtiyacımız olursa. Orton’un burada yaptığı gibi birinin bir maçtan düşmesi ve Lesnar’ın çok büyük bir şov olduğu için çağrılması var” dedi.

Lesnar ve Reigns geçtiğimiz yıl iki kez karşı karşıya geldiler ve ikisi de rakibini her iki durumda da alt etti.

SummerSlam’deki maçı Roman Reigns’in kazanması bekleniyor.

Kabile Şefinin elindeki üç düz kayıp, Canavar Enkarnesi için zararlı olsa da, olasılık budur. Maçın bahis oranlarına göre, Reigns şu anda kazanmanın favorisi.

Brock Lesnar, Roman Reigns karşısında birden fazla galibiyet aldı, ancak geçen yıl yeni bir karakterle geri döndüğünden beri Reigns’i yenemedi. Asıl plan, Reigns’in SummerSlam’de Randy Orton ile karşılaşmasıydı. Ne yazık ki, bir sırt yaralanması nedeniyle Viper aylarca sahalardan uzak kalacak ve şirket Lesnar’ı geri getirmek zorunda kaldı.


İşte John Cena’nın 17. dünya şampiyonluğunu kazanmasının olası bir nedeni

canlı anketCANLI ANKET

S. Roman Reigns, SummerSlam’den sonra tekrar Brock Lesnar ile karşılaşmalı mı?

şimdiye kadar 152 oy

Prem Deshpande tarafından düzenlendi

tepki-emoji

Yorumlar