Brittney Griner’ın dokuz yıl hapis cezasına karşı yaptığı temyiz başvurusu Rus mahkemesi tarafından reddedildi | NBA HaberleriBrittney Griner'ın dokuz yıl hapis cezasına karşı yaptığı temyiz başvurusu Rus mahkemesi tarafından reddedildi | NBA Haberleri

Salı günü bir Rus mahkemesi, ABD’li basketbol yıldızı Brittney Griner’ın uyuşturucu bulundurmak ve kaçakçılığı yapmaktan dokuz yıl hapis cezasına karşı yaptığı itirazı reddetti.

İki kez Olimpiyat altın madalyası sahibi, 17 Şubat’ta Moskova havaalanında, Rusya’da yasaklanan esrar yağı içeren vape kartuşlarıyla tutuklandı. 4 Ağustos’ta bir kolonide dokuz yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Takip etmek için daha fazlası….

Bu, güncellenmekte olan bir son dakika haberidir ve daha fazla ayrıntı kısa süre içinde yayınlanacaktır. En son güncellemeler için lütfen bu sayfayı yenileyin.

Sky Sports, size canlı güncellemeleri olduğu gibi getiriyor. Son dakika spor haberlerini, analizleri, özel röportajları, tekrarları ve öne çıkanları alın.

Sky Sports, son dakika spor haberleri ve canlı güncellemeler için güvenilir kaynağınızdır. En sevdiğiniz sporların canlı yayınını izleyin: Futbol, ​​F1, Boks, Kriket, Golf, Tenis, Rugby Ligi, Rugby Birliği, NFL, Dart, Netbol ve en son transfer haberlerini, sonuçları, skorları ve daha fazlasını alın.

Tüm son dakika spor haberleri manşetleri için skysports.com’u veya Sky Sports Uygulamasını ziyaret edin. En sevdiğiniz sporlarla ilgili en son haberler için Sky Sports uygulamasından anlık bildirimler alabilir ve ayrıca takip edebilirsiniz. Twitter’da @SkySportsNews En son güncellemeleri almak için.
Kaynak : https://www.skysports.com/nba/news/12040/12729883/brittney-griners-appeal-against-her-nine-year-prison-sentence-rejected-by-russian-court

SMM Panel PDF Kitap indir