Bret Hart, AEW yıldızlarına yürekten mesaj gönderdi


Bret Hart, AEW yıldızları CM Punk ve Dax Harwood’a ring içi efsaneye yaptıkları övgülerin ardından yürekten bir mesaj verdi.

CM Punk ve Dax Harwood, birkaç hafta önce AEW Dynamite’ın açılış maçında karşı karşıya geldi. İkili sert bir karşılaşma yaptı ve maç eski usul doğasıyla övüldü. Second City Saint, Anaconda Vice’a kilitlendikten sonra boyun eğdirerek zirveye çıktı.

konuşan DropKick WrestleCon’daki podcast’te Bret Hart’a hem Punk hem de Dax’in Hitman hakkında yaptığı son yorumlar ve onun onlar üzerindeki etkisi soruldu.

“Sadece, um, onları takdir ediyorum, takdir ediyorum. Benim büyük hayranlarım olmaları benim için çok şey ifade ediyor ve onları mümkün olduğunca neşelendirmeye çalışıyorum. Keşke onları daha sık görebilseydim ve olabilseydim.” onlara kariyerlerinde yardımcı olmak için daha fazla girdi. Ama her zaman onların köşesinde olacağımı, onları neşelendireceğimi bilmek için yürüdüler,” dedi Bret Hart. [2:55 – 3:20]

Aşağıdaki röportajın tamamına göz atabilirsiniz:

Bret Hart, AEW yıldızlarına yürekten mesaj gönderdi

FTR, AEW Dynamite’ta Young Bucks ile karşılaştı

FTR, Supercard of Honor’da Briscoes’u yenerek yeni ROH Takım Şampiyonları oldu. Maçtan sonra, FTR kurtarışı yapmadan önce Young Bucks Briscoes’a saldırdı. İkincisi, Bucks’a sadece AAA için değil, aynı zamanda ROH Takım Şampiyonası için AEW Dynamite maçında meydan okudu.

Full Gear 2020’deki ilk maçları Matt ve Nick Jackson’ın zirveye çıktığını gördü. Ancak, rövanşlarında FTR, BTE Trigger ve Big Rig kombinasyonunun ardından ana etkinlikte galibiyeti aldı.

FTR kısa süre önce menajerleri Tully Blanchard’dan kurtuldu. Henüz yeni bir yönetici atamadılar ve birkaç kez Bret Hart ile dalga geçtiler.

Hitman daha önce All Elite Wrestling’de yer almıştı. Mayıs 2019’da Dynamite’ta, şirketin dünya şampiyonluk kemerini ortaya çıkaran ilk izleme başına ödemeli Double or Nothing’inden önce çıktı. WWE Hall of Famer’ın ROH Tag Team Champions’ı yönetmek için geri dönüp dönmeyeceği henüz belli değil.


The Hitman’ın geri döndüğünü ve FTR’yi yönettiğini görmek ister misiniz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.


Lütfen DropKick podcast’ine atıfta bulunun ve kopyalanan alıntılardan herhangi birini kullanmayı düşünüyorsanız Sportskeeda’ya bir H/T verin.


Triple H’e ‘Oyun’ adını ilk kim verdi? Daha fazla detay burada. Tıklayın ve kim olduğunu öğrenin!
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/aew/news-bret-hart-sends-heartfelt-message-aew-stars?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın