Bray Wyatt, WrestleMania 38’den önce yaklaşan WWE Onur Listesi’ne bir mesaj gönderdi


Eski WWE Süperstarı Bray Wyatt (gerçek hayattaki Windham Rotunda), Hall of Fame indüksiyonundan önce The Undertaker’a bir mesaj gönderdi. Phenom, WrestleMania 38’den bir gün önce bu yılki Hall of Fame sınıfının bir parçası olacak.

Wyatt, WWE ile geçirdiği süre boyunca, WrestleMania 31’de The Undertaker ile yüzüğü paylaştı. İki adam, The Phenom’un kazandığı bir maçta, Grandest Stage of Them All’da karşı karşıya geldi. Ayrıca, geçen yıl Brock Lesnar’ın elindeki ikonik WrestleMania serisini kaybetmesinin ardından The Deadman’ın ilk maçı olduğu da belirtilmelidir.

Twitter’a giren Bray Wyatt, The Undertaker’a saygılarını sundu. Eski WWE Evrensel Şampiyonu, bu günlerde ‘efsane’ kelimesinin çokça kullanıldığını yazmıştı, ancak Undertaker gerçekten bir efsane olarak anılmayı hak ediyor.

Rotunda, şunları kaydetti:

“@undertaker’a saygılarımı sunuyorum Bu günlerde efsane kelimesi çok konuşuluyor ama kimse The Deadman gibi bu unvanın sahibi değil. Onunla ringe her adım attığımda bir onurdu. Param için o en iyisi. Onları hiç bağlayamam. Senin adına sevindim adamım! Bunu hak etti.”

Windham Rotunda’nın aşağıdaki tweetine göz atın:

saygılarımı sunuyorum @üstleniciEfsane kelimesi bugünlerde çok konuşuluyor ama kimse The Deadman gibi bu unvanın sahibi değil. Onunla ringe her adım attığımda bir onurdu. Benim param için, onları bağlayacak en iyisi o. Senin adına sevindim adamım! hak etti


Windham Rotunda (fka Bray Wyatt), bir noktada ring içi aksiyona geri dönme şansından emin.

Windham Rotunda, bir noktada ringe geri döneceğinden oldukça emin. Wyatt, Instagram hesabına girerek, WrestleMania 38’de Seth Rollins’in gizemli rakibi olarak ortaya çıkabileceğini öne süren hayranlarından gelen spekülasyonlara yanıt verdi.

Raporlar, Rollins’in Show of Show’da geri dönen bir Cody Rhodes ile karşılaşacağını öne sürse de, Wyatt, Rollins’in WrestleMania rakibi olarak spekülasyonu konusunda söz sahibi oldu.

O yazdı:

“Seth’i seviyorum, onu çok seviyorum. Ben ve o bir gün bunu telafi edeceğiz. Ve yaptığımızda, herkes vahşi atların özgürce koşmak olduğunu anlayacak.”

Bray Wyatt kısa süre önce WrestleMania 38 hafta sonu sırasında WrestleCon’a katılmak için Dallas’a geldi. Eski Evrensel Şampiyonun ring içi rekabete dönüp dönmeyeceği ve ne zaman döneceği henüz belli değil.


Bray Wyatt’ın yakında ring içi aksiyona döneceğini düşünüyor musunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.


Jinder Mahal, Stone Cold Steve Austin hakkında kontrol edebileceğiniz ilginç bir söylenti duydu. burada
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-bray-wyatt-sends-message-upcoming-wwe-hall-famer-ahead-wrestlemania-38?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın