Boston Celtics’ten Jaylen Brown, Adidas’ın rapçisi olarak Kanye West’in spor ajansı Donda’dan ayrılmayacak | Basketbol Haberleri


Adını yasal olarak Ye olarak değiştiren Kanye West, defalarca antisemitik açıklamalar yaptıktan sonra ilgi odağı oldu. Rapçi, bu yılın başlarında bir pazarlama ajansı olan Donda Sports’u kurdu.

Son Güncelleme: 25/10/22 18:22

Boston Celtics'ten Jaylen Brown, Adidas rapçiyi bıraktıktan sonra Kanye West'in spor ajansı Donda'dan ayrılmayacak

Boston Celtics’ten Jaylen Brown, Adidas rapçiyi bıraktıktan sonra Kanye West’in spor ajansı Donda’dan ayrılmayacak

Boston Celtics forveti Jaylen Brown, rapçi tekrar tekrar antisemit yorumlar yaptığı için gündemde olduktan sonra Kanye West’in spor ajansından ayrılamayacağını söyledi.

Adidas da dahil olmak üzere bir dizi şirket West ile olan ilişkilerini kesti. Rapçi, bu yılın başlarında Donda Sports’u kurdu ve Brown ve LA Rams’ın Aaron Donald’a karşı defansif mücadelesini imzaladı.

Donda, saha dışı çabalara yöneliktir ve Boston Globe’a konuşan Brown şunları söyledi: “Birincisi, herhangi bir insan grubuna veya bireye yönelik herhangi bir incinme, zarar veya tehlikeye göz yummuyorum.

“Topluluğumun bir üyesiyim, topluluğumu yükseltmeye çalışıyorum ve bunu yapmaya devam edeceğim.”

Eski NBA all star, konu Batı olduğunda “herkesin yaptığı her şeye katılmadığına” işaret etti, herhangi bir bireysel ilişki dışındaki nedenlerle ajansta kaldığını söyledi.

“Bir varlık veya kuruluş oluşturmak için çok zaman harcanıyor. Donda Sports ile anlaşmamın nedeni, eğitimi temsil etmesi, aktivizmi, bozulmayı temsil etmesi, tek ebeveynli haneleri temsil etmesi ve çok daha fazla insanın buna benzer bir şeye dahil olması. .

“Birlikte çalıştığım, aileleriyle birlikte çalıştığım, sevgi ve saygı duyduğum, yazın vakit geçirdiğim birçok insan. Katılan çok insan var.”

Donald, West’in yorumlarını henüz ele almadı.

Rapçilerin Instagram ve Twitter hesapları da askıya alınırken, Adidas onu “kabul edilemez, nefret dolu ve tehlikeli” paylaşımlar üzerine düşürdü.

Adidas, bir dizi şirket arasında en sonuncusu sosyal medyadaki saldırgan paylaşımları nedeniyle rapçi ile bağlarını kopardı.

45 yaşındaki Yahudi halkı hakkında “death con 3″e gideceğini söyledi ve son zamanlarda köleliğin bir seçim olduğunu öne sürdü.

Adidas, Yeezy markalı ürünlerin üretimini de sonlandıracağını ve Ye ve şirketlerine yapılan tüm ödemeleri durduracağını söyledi.

Şirket, ünlülerin ve sosyal medyadaki diğerlerinin Adidas’ı harekete geçmeye çağırdığı açıklamaları göz önüne alındığında West ile bağlarını kesmesi için artan baskı altındaydı.

Batı ile ilgili bir belgesel de rafa kaldırıldı.
Kaynak : https://www.skysports.com/basketball/news/12040/12730050/boston-celtics-jaylen-brown-wont-leave-kanye-wests-sports-agency-donda-as-adidas-drop-rapper

SMM Panel PDF Kitap indir